Фірма Bitcoin ETF назвала в рекламі «Найцікавішу людину в світі».

  • “Найцікавіший чоловік у світі” актор Dos Equis знявся в рекламі Bitwise.
  • Bitwise та інші криптокомпанії чекають на схвалення SEC для спотового біткойн ETF.
  • «Знаєте, що зараз цікавого? Біткойн».

Джонатан Голдсміт, актор, який знімався в численних рекламах пива Dos Equis, зображуючи «найцікавішого чоловіка в світі», знявся в короткометражці. реклама для криптовалютної фірми Bitwise.

«Знаєте, що зараз цікавого?» Голдсміт каже в рекламі. «біткойн».

Побітово, разом з іншими фінансовими компаніями, як BlackRock і Вірністьочікує зеленого світла від Комісії з цінних паперів і бірж, щоб почати пропонувати клієнтам спотовий біткоін ETF.

Однак, на відміну від більших гравців на Уолл-стріт, Bitwise протягом багатьох років пропонує ETF на основі крипто-ф’ючерсів. Оголошення завершується слоганом, який вказує на його досвід: «ETF, підтримані криптофахівцями».

Оголошення Bitwise, яке було опубліковано на X у понеділок, могло бути лише смаком божевілля, яке потенційно наближається.

У 13 грудня інформаційний бюлетеньінвестор Ентоні Помпліано написав, що «наближається найбільший маркетинговий удар в історії фінансів», оскільки регулятори можуть схвалити спотовий ETF для біткойнів уже в січні 2024 року.

«За моїми оцінками, менеджери активів разом витратять 100 мільйонів доларів або більше, намагаючись залучити інвесторів і капітал до своїх відповідних ETF», — написав він. «На перших шпальтах фінансових ЗМІ розгортатимуться піар-війни. Виконавчі директори будуть якомога частіше демонструвати телевізійні новини. Буде телевізійна реклама. Реклама Super Bowl. Повносторінкові захоплення газет. Потік контенту на кожному платформа соціальних медіа. І всюди рекламні щити».Source link

Поділіться своєю любов'ю