Зниження біткойна вдвічі у квітні 2024 року може спровокувати циклічний зростання, каже аналітик Morgan Stanley ⋆ ZyCrypto

Оголошення

&nbsp &nbsp

У недавньому звіті інвестиційно-банківський гігант Morgan Stanley припустив, що криптовалютна зима наближається до кінця, а весна, ймовірно, настане на початку наступного року. Звіт — чи настане коли-небудь криптовалютна весна? — написав Денні Галіндо, фондовий аналітик Morgan Stanley, каже, що криптовалютна зима, швидше за все, настане через скорочення біткойна вдвічі, яке очікується в квітні 2024 року.

«Оцінки щодо того, коли саме відбудеться наступний халвінг, різняться, але історія вказує на те, що він потенційно може відбутися десь приблизно у квітні 2024 року. На основі поточних даних ознаки вказують на те, що крипто-зима може бути в минулому та що крипто-весна, ймовірно, на горизонті. . Однак майте на увазі, що на сьогоднішній день було лише три криптовесни. Іншими словами, ще є чому навчитися», – йдеться в повідомленні.

Унікальний аспект Bitcoin, на частку якого припадає близько 50% загальної оцінки криптовалютного ринку, кожні чотири роки проходить процес удвічі. Біткойн розроблений таким чином, щоб створювати дефіцит і підтримувати свою вартість.

«Зокрема, кожні чотири роки кількість біткойнів, створюваних кожні 10 хвилин, скорочується вдвічі… Навмисно обмежуючи пропозицію нових біткойнів, дефіцит, викликаний уполовиненням, може вплинути на ціну біткойнів і потенційно підштовхнути зростання. З моменту створення біткойна в 2011 році було три таких запуску, кожен з яких тривав від 12 до 18 місяців після халвінгу», — пояснює Галіндо.

Крім того, аналітик Morgan Stanley каже, що хоча ніхто не може сказати, чи настав правильний час купувати чи продавати криптовалюти, унікальну можливість, яку дає халвінг біткойнів, і те, як це може вплинути на циклічні тенденції крипторинку, варто відстежувати.

ОголошенняCoinbase&nbsp &nbsp

Галіндо каже, що ринок криптовалюти проходить через різні сезони — літо, осінь, зима та весна — і їх характеристики: «У попередні цикли падіння ринку відбувалося, коли інвестори вирішили зафіксувати свої прибутки та продати біткойни».

Цей період відбувається між новим піком і наступним спадом. Він додає, що з 2011 року було три зими, кожна з яких тривала близько 13 місяців.

Однак він застерігає, що, як і будь-які інвестиції, минулі результати не слід тлумачити як гарантію майбутніх результатів. Потенційні ризики, від уразливості шифрування та помилок програмного забезпечення до економічного спаду чи скоординованого державного втручання, можуть з’явитися несподівано до очікуваного зменшення вдвічі, потенційно порушивши усталений ринковий цикл.

Source link

Поділіться своєю любов'ю