Акції Coinbase, MicroStrategy підвищилися на передринкових торгах на тлі прориву біткойна

Акції Coinbase і MicroStrategy зросли приблизно на 6% і 9% відповідно на передринкових торгах сьогодні вранці, оскільки біткойн зламався понад 45 000 доларів на тлі очікуваного схвалення спотового ETF у США.

Акції Coinbase піднялися на 6,4% до $184,99 на початку новорічних торгів після завершення 2023 року на рівні $173,92. За даними TradingView, акції Coinbase зросли на 36% за останній місяць і майже на 420% за рік. Однак COIN все ще приблизно на 46% нижче свого історичного максимуму приблизно в 343 долари, встановленого в листопаді 2021 року.

Графік цін COIN/USD. зображення: TradingView.

За даними інформаційної панелі The Block, зараз Coinbase оцінюється в 32,4 мільярда доларів.

Подібним чином акції MicroStrategy підскочили на 9,3% на передринкових торгах сьогодні до 690,30 доларів після минулого року на рівні 631,6 доларів. За даними TradingView, акції MicroStrategy зросли на 25% за останній місяць і на 372% за минулий рік. MSTR зараз на 8% нижче свого максимуму 2021 року в 750 доларів.

Графік ціни MSTR/USD. зображення: TradingView.

Очікування спотового ETF біткойна

Ці кроки відбулися після прориву ціни біткойна, який піднявся приблизно на 7% за останні 24 години, наблизившись до 46 000 доларів США. очікування зростає для спотових біткойн ETF США, які будуть затверджені найближчими днями. Bitcoin BTC

+5,14%
наразі торгується на рівні 45 653 доларів США, згідно з The Block’s сторінка цін.

Графік цін BTC/USD. зображення: Block/TradingView.

Криптобіржа Coinbase була завдання декількома спотовими реєстраторами біткойн-ETF, зокрема BlackRock, Franklin Templeton і Grayscale, для надання кастодіальних послуг для фондів. «Ми ретельно підготувалися до затвердження ETF», — сказав представник Coinbase розказав Bloomberg у п’ятницю. «Наші системи були розроблені та протестовані для роботи з додатковим обсягом торгів, збільшенням ліквідності та загальним збільшенням попиту на наші системи».

Минулого тижня фірма з програмного забезпечення MicroStrategy, добре відома своїми біткойн-холдингами, оголосив вона додала ще 14 620 BTC до свого запасу в період з 30 листопада по 26 грудня. Зараз MicroStrategy має 189 150 біткойнів, що становить приблизно 8,7 мільярда доларів США за поточними цінами. Придбана за середньою ціною 31 168 доларів США, зараз на папері вартість компанії становить 2,8 мільярда доларів.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю