Аналітик Міхаель ван де Поппе каже, що висхідний імпульс одного з конкурентів Solana «неминучий», оновлює прогноз щодо біткойнів

Криптовалютний аналітик і трейдер Майкл ван де Поппе вважає, що один Солана (SOL) претендент, можливо, готується стати свідком бичачого розвороту.

Ван де Поппе розповідає його 719 300 підписників на платформі соціальних мереж X, що «новий виток висхідного імпульсу здається неминучим» для Сея (SEI).

Джерело: Michaël van de Poppe/X

За даними криптоаналітика, який користується широкою популярністю, Sei знецінився приблизно на 70% відносно біткойна (SEI/BTC) з січня. На основі графіка Ван де Поппе на денному таймфреймі Sei може знайти підтримку на рівні 0,0000006 BTC ($0,42).

Sei, ринкова капіталізація якого зараз становить близько 1,6 мільярда доларів, на момент написання статті торгується на рівні 0,00000768 BTC (0,543 долара).

Звертаючись до біткойна, Ван де Поппе каже, що флагманський криптоактив застряг у діапазоні від 67 800 доларів до історичного максимуму в 73 800 доларів. За словами аналітика, біткойн «дуже готовий до прориву вгору до нового історичного максимуму».

Але якщо біткойн стає ведмежим, трейдер акції діаграма, що показує потенційні області підтримки для BTC, включаючи $67 789, $60 748 і $56 000.

Зображення
Джерело: Michaël van de Poppe/X

За словами Ван де Поппе, бичачий каталізатори для біткойнів та інших криптоактивів буде пом’якшення монетарної політики.

«Сьогодні Європейський центральний банк вирішив знизити ставки.

Перший Центральний банк, який зробив це, і я думаю, що це питання часу, коли Федеральна резервна система вирішить зробити те саме і знову розпочати кількісне пом’якшення.

Це єдиний вихід із такого економічного становища.

Як відповідь?

Довгі криптовалюти, біткойни та товари».

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Відмова від відповідальності: Думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю