Bitcoin ETF залучають нового інвестора, який може відновити баланс біткойна в міру його зростання

Vertigo3d | iStock | Getty Images

Криптокультура заохочує інвесторів «HODL» або триматися за дороге життя в американських гірках біткойнекстремальні коливання.

Але ця практика, яка давно цінується, може зменшитися в міру того, як зростає впровадження ETF, особливо якщо традиційні інвестори які звикли регулярно балансувати свої портфелі, додають біткойнів.

Останніми роками криптовалюта стає все більш інституціоналізованою, і з моменту запуску цього року біржових фондів, які відстежують ціну біткойна, ця тенденція, як очікується, посилиться – особливо через те, що різні телеканал, брокерські компанії, та радники почати вмикати клієнтський доступ до ETF.

«У цій спільноті так багато людей, які просто володарі діамантів», — сказав Дональд Маррон, директор ініціатив з економічної політики Urban Institute, цього тижня на конференції 2024 Vision в Остіні, штат Техас. «Якщо ви переконаєте їх виділити 1% [to bitcoin] сьогодні … і ніколи не торкайтеся цього, вони побачили б величезні прибутки, якби ви були на шляху до набагато вищої ціни біткойна».

«Якщо у вас є люди, які насправді займаються тим, що я вважаю традиційним розподілом активів, вони щокварталу, кожного місяця, кожного року стикатимуться з питанням про те, чи вони перебалансують», — додав він. «З точки зору управління ризиками, відновлення балансу — це добре. Але відновлення балансу також означає, що вони будуть продавцями на цьому шляху».

У якийсь момент кожен ХОДЛер стає продавцем, за словами Хуліо Морено, керівника відділу досліджень CryptoQuant. На даний момент довгострокові власники продають, як це зазвичай відбувається під час бичачих ринків, після накопичення біткойнів під час ведмежого ринку.

Метт Хоуган, головний інвестиційний директор Bitwise Asset Management, емітента Біткойн ETF (BITB)сказав, що інвестори повинні ставитися до біткойна «як до будь-якого іншого активу … додати його в портфель і включити процес ребалансування», вказуючи на традиційний чотирирічний цикл біткойна з трьох хороших років, за якими слідує рік падіння.

«Біткойн має цикли підйому та спаду», — сказав він, виступаючи на конференції Vision, форумі криптоінвестування для консультантів, організованому Радою фінансових професіоналів з цифрових активів. «Коли ви додаєте ребалансування до свого портфоліо, вплив на «шарпс» та інші заходи різко зростає».

Коефіцієнти Шарпа допомагають інвесторам оцінити прибуток, який вони отримують від інвестицій, відносно суми ризику, який вони приймають.

Ребалансування може допомогти зменшити сумнозвісну волатильність біткойна – одну з найбільших причин, яка утримує багатьох інвесторів від цього активу, вважає Майкл Аллег, інвестиційний спеціаліст MassMutual.

«Оскільки надходить все більше і більше інституційного капіталу, існує потенціал для зниження волатильності, оскільки багато інших компаній, у тому числі й ми, ймовірно, будуть перебалансовувати рахунки – вони не будуть просто купувати й тримати», – сказав Аллег.

Не пропустіть ці історії від CNBC PRO:

Source link

Поділіться своєю любов'ю