Bitcoin (BTC) отримує нове ядро: подробиці U.Today


© Reuters. Bitcoin (BTC) отримує новий випуск ядра: подробиці

U.Today – , перша та найбільша криптовалюта, отримала нову базову версію. Оголошується, що випущено версію Core v26.0.

Версія Bitcoin Core v26.0 тепер доступна на офіційному веб-сайті Bitcoin Core. Як зазначено в примітці до випуску, яка описує зміни та пропонує інструкції щодо оновлення, остання версія Core v26.0 включає нові функції, різні виправлення помилок і покращення продуктивності, а також оновлені переклади.

Помітні зміни включають P2P і зміни в мережі, які додали експериментальну підтримку транспортного протоколу v2, визначеного в BIP324.

Крім того, вузли мають кілька доступних мереж, які тепер активно намагатимуться мати принаймні одне вихідне підключення до кожної мережі.

Очікується, що це покращить індивідуальну стійкість до атак eclipse та стійкість на рівні мережі до атак на розділи.

Також було додано новий RPC (NYSE:), «submitpackage», який можна використовувати для надсилання списку необроблених шістнадцяткових транзакцій до мемпулу для оцінки. Також було видалено можливість створювати застарілі гаманці.

Попередня версія Bitcoin Core 25.0 була випущена в травні цього року.

Bitcoin (BTC) тепер можна використовувати для сплати податків у Лугано

Як повідомляє , швейцарське місто Лугано почало приймати криптовалюту для оплати податків, штрафів та інших муніципальних рахунків.

Офіційні особи та організації можуть оплачувати рахунки в біткойнах або стейблкоїнах, відсканувавши QR-код, який уже доступний на звичайних швейцарських рахунках-фактурах, за словами офіційних осіб Лугано.

Лугано, розташований на півдні країни біля кордону з Італією, приєднався до інших швейцарських урядових організацій у прийнятті платежів у криптовалюті, включаючи місто та кантон Цуг і місто Церматт.

Ця стаття була спочатку опублікована на U.Today

Source link

Поділіться своєю любов'ю