Біткойн підштовхує до надзвичайної жадібності, чого ви повинні очікувати звідси

Позитивні настрої щодо біткойнів зростали досить швидко за останні кілька місяців, оскільки ринок неймовірно відновився. Це призвело до того, що індекс страху та жадібності біткойнів змінився від глибокого страху до глибокої жадібності, і ця жадібність просто продовжувала зростати. Зараз настрої знаходяться на межі надзвичайної жадібності, що може бути добре в короткостроковій перспективі, але за своєю суттю може стати ведмежим для ціни.

Як працює індекс страху та жадібності

Біткойн Індекс страху та жадібності використовує шкалу чисел від 1-100 до ідентифікувати як інвестори ставляться до крипторинку в будь-який момент часу. Цей індекс використовує низку різних показників, щоб отримати число, яке варіюється від публікацій у соціальних мережах до волатильності ринку та імпульсу, серед іншого.

Потім шкала поділяється на п’ять різних категорій залежно від настроїв інвесторів і числа, на якому знаходиться індекс. 1-25 вважається надзвичайним страхом і є часом, коли криптоінвестори, як правило, тримаються подалі від ринку через падіння цін. Однак часто виявляється, що це найкращий час для покупки криптовалюти.

Далі йде діапазон 26-46, який відомий як територія страху. Це на крок попереду надзвичайний страх але це також час, коли інвестори не такі обережні, незважаючи на нестримний страх. Це також гарний час для покупки та передує наступному етапу, який є нейтральним.

Нейтральним є регіон між 47-52 і означає час, коли інвестори не впевнені щодо цього ринку. Здебільшого інвестори утримуються від будь-яких кроків протягом цього часу, чекаючи, поки ринок підніметься або знизиться, перш ніж прийняти рішення про наступний крок.

На одну сходинку вище цього рівня жадібності, починаючи з 53 і закінчуючи 75. У цей час інвестори повертаються на ринок і ціни швидко відновлюються. Це часто закінчується надзвичайною жадібністю між 76 і 100 роками, коли приймаються важливі рішення.

BTC price reclaims $44,000 | Source: BTCUSD on Tradingview.com

Настрої щодо біткойнів залишаються на рівні 72

The Індекс страху та жадібності на даний момент 72, підступно близький до ковзання на територію надзвичайної жадібності, що може мати величезні наслідки для ціни. Тепер, озираючись на часи, коли показник індексу був таким високим, він малює картину підвищення, а потім зниження.

Прикладом цього є грудень 2020 року, коли індекс піднявся до рівня територія надзвичайної жадібності. Він продовжував би зростати, коли інвестори заходили на ринок, і врешті-решт перевищив 91. Потім стався крах, який змусив інвесторів крутитися. Те ж саме сталося в період з жовтня по листопад 2021 року, коли оцінка досягла надзвичайної жадібності перед тим, як впасти.

Індекс страху та жадібності Bitcoin

Source: alternative.me

Враховуючи те, як ціна біткойна працювала щоразу, коли показник був таким високим, це цілком зрозуміло надзвичайна жадібність часто може виступати як верхній сигнал. Таким чином, індекс, що переходить в область 76-100, часто може означати, що настав час вийти з ринку.

Якщо ця тенденція повториться, то ціна біткойна може зрости далі та відновитися. Однак він прямує до обвалу ринку, який може потрапити в пастку для биків, які неправильно розрахували свій вихід.

Рекомендоване зображення від Trade Santa, діаграма від Tradingview.com

Source link

Поділіться своєю любов'ю