Біткойн досяг нового історичного максимуму в 72 700 доларів, але один індекс попереджає, що ми на території «надзвичайної жадібності»

Криптова сцена продовжує залишатися настільки гарячою, що біткойн досягає одного максимуму за іншим. У понеділок він перевищив $72 700. Спочатку це було зумовлено схваленням спотових біткойн-ETF, але тепер воно підвищилося перед подією «хілвінгу», що обмежить кількість нової пропозиції, введеної в обіг від майнерів біткойнів.

Згідно з даними CoinMarketCap, біткойн зріс на 9,5% за останні сім днів і на 50% більше за місяць. даних. Загальна ринкова капіталізація крипто для всіх токенів зросла на 10% за тиждень до 2,71 трильйона доларів, причому 52,7% цієї суми становить біткойн.

Звичайно, неможливо сказати, наскільки високо може піднятися біткойн під час нинішнього божевілля биків. Хоча багато хто відчуває хопіум, є принаймні один індикатор, який вказує на те, що ми наближаємося до вершини максимумів, за якими швидко слідують падіння цін.

CoinMarketCap Crypto Fear & Greed Index знаходиться в зоні «надзвичайної жадібності» з показником 89,12 бала, порівняно з «нейтральним» у 59,3 бала на початку лютого. Індекс вимірює дані про ціни та торгівлю найбільших криптовалют, а дані про поведінку користувачів визначають настрої криптовалютного ринку від 0 до 100. Коли індекс ближче до нуля, інвестори перепродали свої позиції «ірраціонально», порівняно з тим, коли значення ближче до 100, ринок, швидше за все, зіткнеться з корекцією.

З огляду на це, біткойн залишається головним фокусом для роздрібних та інституційних інвесторів, за тижневим надходженням 2,6 мільярда доларів США, тобто грошей, вкладених в актив, і 9,9 мільярда доларів США з початку року, згідно з CoinShares's Digital Asset Fund Flows Weekly. звіт. Ефір, друга за величиною криптовалюта, не отримує прямої вигоди від ажіотажу щодо біткойнів. Його надходження минулого тижня знизилися на 2,1 мільйона доларів, хоча з початку року вони зросли на 135 мільйонів доларів.

CoinShares Том 173: Щотижневий звіт про рух фондів цифрових активів. Кредити зображення: CoinShares

Незалежно від того, наскільки високо інвестори підштовхуватимуть біткойн догори біткойн халвінг Подія, яка, як очікується, станеться в середині квітня і відбувається кожні чотири роки, немає підстав вважати, що те, що піднімається, не впаде. Знову. У попередніх циклах зменшення біткойна вдвічі збільшило попит і ціни на криптовалюту.

Останній халвінг біткойна відбувся 11 травня 2020 року, і до квітня 2021 року його ціна піднялася приблизно на 600% з приблизно 9000 доларів США до 63 000 доларів США. Потім протягом трьох місяців він впав приблизно на 50%, сигналізуючи про відновлення волатильності активу.

Source link

Поділіться своєю любов'ю