Обвал біткойна з 66 тис. дол. США до 16 тис. дол. США … потряс невіруючих, оскільки MSTR зріс на 650% за минулий рік

Голова правління MicroStrategy Inc. Майкл Сейлор під час інтерв’ю обговорив свої погляди на біткойн і те, як його компанія планує впоратися зі своїми величезними інвестиціями в майбутньому. на CNBC.

«Ми купуємо його, щоб протриматися 100 років. Тож, у такому випадку, ця катастрофа з 66 000 до 16 000 доларів США. Це сколихнуло туристів. Це сколихнуло невіруючих. Коли було 16 000, ми всі були готові їхати на ньому до нуль. І це те, що ви знайдете у біткойн-максималістів».

Не пропустіть:

За останні кілька років MicroStrategy зібрала понад 193 000 токенів, що зробило її найбільшим інституційним власником у світі. На момент написання статті токени коштували майже 14 мільярдів доларів.

Сейлор також обговорив відмінності між купівлею акцій MicroStrategy та деякими нещодавно схваленими біржовими фондами (ETF) біткойн. Він сказав, що акції MicroStrategy дозволяють вам утримувати біткойн «наростаючим» способом, оскільки вони використовують позики, щоб постійно купувати більше. MicroStrategy нещодавно оголосила, що так продавши конвертовані банкноти на суму 700 мільйонів доларів щоб купити більше жетонів.

Крім того, Сейлор зазначив, що комісії, які стягують ETF, зазвичай близько 0,25%, є непривабливими. Хоча це може бути меншою мірою для біткойн-максималістів або тих, хто просто хоче отримати доступ лише до біткойнів, Сейлор зазначив, що MicroStrategy по суті «дає вам прибутковість від ваших акцій» через поєднання біткойн-холдингів і бізнес-операцій.

MicroStrategy показала надзвичайно хороші результати, збільшившись на понад 650% за минулий рік. Однак важливо зазначити, що Сейлор має стимул якнайкраще розписувати акції MicroStrategy, оскільки він володіє понад 200 000 акцій на суму понад 300 мільйонів доларів.

Тенденції: Біткойн до 100 000 доларів? Ось яка золота помилка, за словами Пітера Шиффа, може статися в подкасті Ентоні Помпліано.

Сейлор також порівняв біткойн з іншими активами, такими як золото, облігації та нерухомість, оскільки він цифровий і «можна торгувати ним у мільйон разів швидше, ніж звичайними активами». Він також зазначив, що вона торгує 24/7, є глобальною валютою, децентралізованою та корисною.

Крім того, Сейлор зазначив, що халвінг може бути додатковою перевагою для біткойна з точки зору ціни. Він каже, що біткойн «не має негативних каталізаторів», оскільки він децентралізований і не має грошових потоків. Крім того, він зазначив, що удвічі може зменшити кількість продажів, оскільки майнери матимуть менше BTC для продажу щодня. За словами Сейлора, халвінг зменшить кількість біткойнів, що видобуваються щодня, з 900 до 450.

Сейлор також обговорив основні бізнес-операції MicroStrategy. Незважаючи на те, що це компанія з розробки програмного забезпечення, Сейлор сказав, що він сподівається змінити бренд на «компанію з розробки біткойнів», яка використовує операційні грошові потоки від бізнесу програмного забезпечення для фінансування більшої кількості покупок біткойнів.

Сейлор завершив інтерв’ю, закликавши глядачів не думати про біткойн як про валюту, а як про «цифрову власність; будівля вартістю мільярд доларів у кіберпросторі… вбивча програма — це збереження капіталу для всіх».

Читати далі:

«СЕКРЕТНА ЗБРОЯ АКТИВНИХ ІНВЕСТОРІВ» Зарядіть свою гру на фондовому ринку за допомогою торгового інструменту №1 «новини та все інше»: Benzinga Pro – Натисніть тут, щоб розпочати 14-денну пробну версію зараз!

Отримати останній аналіз запасів від Benzinga?

Ця стаття Майкл Сейлор: «Обвал» біткойна з 66 тис. дол. до 16 тис. дол. США вразив невіруючих, оскільки MSTR зріс на 650% за минулий рік спочатку з'явився на Benzinga.com

© 2024 Benzinga.com. Benzinga не надає інвестиційних консультацій. Всі права захищені.

Source link

Поділіться своєю любов'ю