Біткойн – єдиний вихід із феодалізму

Нижче наведено гостьову публікацію Кадана Стадельманна, технічного директора Komodo Blockchain.

За останні роки США зазнали величезної консолідації багатства та влади. Американці скрізь страждають, поки сучасні барони-розбійники жиріють від Позолоченого століття 21-го століття чи бурхливих двадцятих.

Проте, на відміну від Золотого віку та 1920-х років, 2020-ті пропонують відстрочку. Bitcoin служить своєчасним рішенням для окремих осіб і сімей, щоб гарантувати, що вони насолоджуються своїм шматочком американської мрії.

Американці, що живуть у тихій депресії

У США мільйони людей життя у «тихій депресії». Наприклад, 35% людей у ​​США вже не є заробляти достатньо грошей для оплати основних потреб. Дещо поставити чисельність ближче до 50% домогосподарств.

Крім того, борг по американській кредитній картці є удар новий рекорд як ставки за кредитними картками стрімко зростають. Вперше в історії з'явилася заборгованість по кредитній картці перевищено 1 трильйон доларів. І люди є платити в середньому майже 28% відсотків.

Ситуація гірша для чорношкірих та латиноамериканських сімей, з яких понад 50% не можуть дозволити собі основи. І більше двох третин малозабезпечених працівників, які мають дітей і мають повний робочий день, не можуть заробити достатньо, щоб звести кінці з кінцями. А тяжкі фінансові труднощі негативно впливають на здоров’я батьків, збільшуючи ймовірність того, що потреби дітей не будуть задоволені.

Земля, що належить клептократії

Тим часом ціни на житло зросли подвоював і потроював за останні десять років, і процентні ставки значно зросли. Покупці житла, які вперше купують житло, витісняються, застрягають у високих орендних ставках і не можуть створити капітал у формі будинків. А вісімдесят відсотків орендованих сільгоспугідь – ні у власності фермерами, а натомість інвесторами.

Наземна база США належить корпоративній клептократії, яка використовує свій контроль, щоб позбавити населення багатства. Якщо американці не можуть мати капітал у вигляді будинків, вони не можуть отримати ліквідність від другої іпотеки, щоб, скажімо, відкрити бізнес. І коли це станеться, американська мрія померла.

Барони-розбійники мають неправомірний вплив як акціонери

BlackRock, State Street і Vanguard зіграли значну роль у консолідації надзвичайного багатства в США. Стала так звана «велика трійка». найбільший акціонер у 88% компаній у S&P 500, застосовуючи «приховану владу» через приватні взаємодії з керівництвом та, можливо, іншими способами.

Як відновити пошкодження?

Колись США були країною синіх джинсів, автомобілів і транзисторних радіоприймачів, тому що засновники відстоювали мінімальний уряд і владу мільйонів людей, які вільно брали участь у соціальному та економічному житті. Словом, вірили в децентралізацію.

На жаль, це бачення не тривало вічно, і ми бачимо наслідки його невдачі сьогодні навколо нас. Не лише всередині країни на вулицях США, але й за кордоном через політику вічної війни. Замість децентралізованої моделі, висунутої засновниками, США рухаються до феодальної моделі, коли такі, як Велика трійка, скуповують всю належну їм землю.

Біткойн захищає від консолідації цих великих держав і дозволяє звичайним людям будувати власний капітал — не через будинок, а через єдиний у світі обмежений актив. Біткойн зберігає фінансову свободу, як було продемонстровано під час протестів проти водіїв вантажівок в Оттаві в Канаді, де банківські рахунки організаторів були закриті на вимогу уряду без належної правової процедури.

Біткойн становить загрозу для центральних банків і дає надію людям. Це маяк свободи людини та особистої свободи. Це логічна конкуренція цифровим валютам центрального банку (CBDC). США повинні підтримувати долар США кошиком активів, включаючи біткойни (і, можливо, золото, срібло та платину), а не наполягати на фіксованій цифровій валюті Центрального банку (CBDC).

З цих причин біткойн піддається атаці. Регулятори шукають способи каструвати технологію, а її гірничодобувний комплекс давно перетворили на екологічну бугі.

Провести дружню політику щодо біткойнів у розділеному будинку буде нелегко.

Що необхідно зробити? Для початку біткойнери в усьому світі повинні бути політично організовані та з’являтися на місцевих, державних і національних зборах, щоб зберегти право людей здійснювати транзакції у все більш консолідованому світі. Більше того, це повинні бути всі руки на палубі зусилля. Незалежно від того, скільки чи мало ви можете пожертвувати, знадобиться вся біткойн-спільнота, щоб відбити сучасних баронів-розбійників.

Source link

Поділіться своєю любов'ю