Біткойн перевищив позначку в 44 000 доларів США, тепер на тому ж рівні, що й у березні 2022 року

Bitcoin, найбільша криптовалюта за ринковою капіталізацією, у середу подолала позначку в 44 000 доларів після майже 21 місяця. Востаннє в березні 2022 року вона торгувалась вище 44 000 доларів США. У перші години середи криптовалюта перевищила 44 000 доларів США. Станом на 16:00 він торгувався на рівні 44 165 доларів США, згідно з CoinMarketCap.

У 2023 році токен набрав понад 160 відсотків.

На думку експертів, нинішнє ралі відбувається на тлі оптимізму навколо біржових фондів (ETF) біткойнів. Вони також сказали, що це означає, що ринок зараз оговтується від попередніх невдач, таких як крах FTX і справа проти Binance, найбільшої криптобіржі в світі.

«Останнє зростання біткойнів підживлюється зростаючим оптимізмом навколо Bitcoin ETF, оскільки Blackrock забезпечив початкове фінансування в розмірі 100 000 доларів для свого підприємства Bitcoin ETF. Такі гіганти Уолл-стріт, як BlackRock, Fidelity та Franklin Templeton, намагаються розмістити біткойн-ETF у США, і це викликаючи на ринку страх втратити фактор”, – сказав Шівам Тхакрал, генеральний директор (CEO) BuyUcoin.

Додавши до цього, Сіддхарта Гупта, старший віце-президент (ділові та стратегічні альянси) CoinDCX, сказав: «Імпульс у біткойнах означає те, що галузь зараз оговтується від попередніх невдач FTX, Luna, Binance Комісії з цінних паперів і бірж США. (SEC) справа тощо». Гупта також сказав, що ралі може бути пов’язане із запланованим на наступний рік скороченням біткойна вдвічі.

У звіті Bloomberg нещодавно говорилося, що SEC SEC, як очікується, схвалить біткойн ETF до 10 січня. У нещодавньому звіті Standard Chartered говориться, що біткойн може досягти 100 000 доларів у 2024 році. Однак Гупта сказав, що ралі може припинитися, якщо воно не піде. сприятливо.

«Це значною мірою залежить від схвалення ETF, яке має відбутися на початку наступного року, оскільки ETF переведе BTC в мейнстрім. Однак, якщо це не буде схвалено, поточне зростання матиме обмежені ноги», — сказав він Business Standard.

Зараз наступний опір становить 50 000 доларів.

«Дуже важлива психологічна цифра в 50 тисяч доларів зараз, здається, досягнута для біткойна. Хоча таке зростання зазвичай може бути короткочасним і супроводжуватися корекцією, інвестори очікують, що зростання продовжиться до того, як ми побачимо будь-яку значну корекцію», – повідомляє ринок CoinSwitch. письмовий стіл.

Source link

Поділіться своєю любов'ю