У міру того як ціна біткойна різко зростає, влада криптовалюти у Вашингтоні втрачає силу

Останніми тижнями ціна біткоїна різко різко різко зросла, але для активістів криптоіндустрії у Вашингтоні зростання цін є холодним комфортом, оскільки їхній вплив у столиці країни, схоже, слабшає.

Останнім ударом по справі став оголошення вівторок представника Республіканської партії Патріка МакГенрі від Північної Кароліни, що він не буде балотуватися на переобрання у 2024 році.

Будучи головою Комітету з фінансових послуг Палати представників, МакГенрі був найзапеклішим поборником криптовалюти на Хіллі та боровся за те, щоб через комітет пройти підтриманий галуззю законопроект про реформу регулювання — лише для того, щоб побачити, як він сів на мілину в Сенаті, контрольованому демократами.

Індустрія скаржиться на рішення МакГенрі, а Крістін Сміт, генеральний директор галузевої групи Blockchain Association, сказала MarketWatch, що «нам сумно бачити, що такий чемпіон галузі покидає палату». Вона додала, що група «рада можливості тісно співпрацювати [McHenry] ще на 13 місяців».

Детальніше: Голова фінансової комісії Палати представників МакГенрі не буде домагатися переобрання, оскільки демократи можуть отримати контроль над палатою наступного року

Ян Кац, аналітик Capital Alpha Partners, попередив інвесторів у середній записці для клієнтів, що навіть якщо республіканці утримають Палату представників після виборів наступного року, майбутній голова комітету Республіканської партії може вважати криптовалюту «нижчим пріоритетом», навіть якщо вони погодяться з МакГенрі по суті.

«Навіть якби законопроекти прийняли Палату представників наступного року, контрольований демократами Сенат залишався б серйозною перешкодою», — сказав Кац, зазначивши, що останні звіти використання крипто як інструменту ХАМАСом лише послабило бажання демократів змінити законодавство про криптовалюти.

Один інсайдер галузі поскаржився в інтерв’ю MarketWatch, що оголошення МакГенрі про вихід на пенсію може підірвати його вплив на партію Республіканської партії під час переговорів щодо ухвалення його структури криптовалютного ринку та стейблкойнів у 2024 році.

Однак жоден із цих головних ризиків не притупив сплеск криптовалюти на ринках.

Bitcoin
BTCUSD,
+0,03%

за даними FactSet, зріс на 165% з початку року та на 25% за останній місяць. Dogecoin
DOGEUSD,
-0,59%

набрала майже 35% на біржі Kraken, тоді як Avalanche
AVAXUSD,
-0,57%

і Солана
SOLUSD,
-1,16%

набрали 109% і 56% відповідно за останні 30 днів. Друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією, ефір
ETHUSD,
-0,07%
,
зріс на 19% за той же період.

Проте будь-які інвестори, які хочуть отримати ці прибутки, змушені будуть дивитися через плече IRS, оскільки агентство прагне боротися з ухиленням від сплати податків, пов’язаних із доходами від криптовалюти, використовуючи нове фінансування від частини Закону про скорочення інфляції 2022 року, яка передбачає збільшення доходів.

IRS повідомляється в понеділок що в 2023 році агентство спостерігало «зростання розслідувань податків на цифрові активи», спрямованих на усунення розриву в податках між тим, що держава має законний борг у вигляді податків, і тим, що збирається.

Податкове управління США повідомило, що спостерігає збільшення випадків незареєстрованих доходів від криптовалюти.

«Ці розслідування стосуються незадекларованих доходів, отриманих через неподання звітності про приріст капіталу від продажу криптовалюти, доходи, отримані від майнінгу криптовалюти, або доходи, отримані у формі криптовалюти, такі як заробітна плата, дохід від оренди та виграші в азартних іграх», — йдеться у звіті.

IRS вже розпочав прийом на роботу 7000 нових співробітників податкових органів після того, як Конгрес виділив десятки мільярдів доларів нового фінансування для боротьби з ухиленням від сплати податків.

Дивись також: Податкове управління хоче, щоб більше людей працювало в податкових органах. Тепер їх треба знайти.

Агентство також висунуло правила, які вимагатимуть від бірж цифрових активів і процесорів крипто-платежів повідомляти інформацію про продажі та обміни користувачів. Ці правила набудуть чинності у 2025 році.

Адміністрація Байдена не хоче зупинятися на досягнутому.

Після жовтневої атаки ХАМАС на Ізраїль заступник міністра фінансів Уоллі Адейемо надіслав листа до голови банківського комітету Сенату Шеррода Брауна, демократа від Огайо, з проханням розширити Закон про банківську таємницю, що дасть Міністерству фінансів більший нагляд за криптовалютними біржами та розширить можливості санкціонувати децентралізовані протоколи.

Республіканці, такі як конгресмен Том Еммер із Міннесоти, який прихильник криптовалюти, охолодили такі пропозиції, заявивши, що вони ілюструють ширше ставлення адміністрації Байдена до сектора.

«Вони хочуть проковтнути все це в стан безпеки спостереження, який вони створили», — сказав Еммер на галузевому заході минулого тижня. «Ми просто не можемо цього допустити».

Source link

Поділіться своєю любов'ю