Біткойн приносить 40 000 доларів після більш ніж подвоєння за хаотичний рік

(Bloomberg) — Шанси біткойна досягти 40 000 доларів — головне питання для криптовалютних спекулянтів, оскільки вони вступають у останній відрізок року, протягом якого ціна найбільшого цифрового активу зросла більш ніж удвічі.

Найбільш читані від Bloomberg

За останні 11 місяців токен відновився приблизно на 130% після криптографічної кризи 2022 року, випередивши такі інвестиції, як акції чи золото. Надії на зниження процентної ставки Федеральною резервною системою наступного року та сподівання, що США дозволять свої перші спотові біржові фонди біткойнів, разом створили потужний еліксир.

Цей мітинг витримав репресії в США, які посадили Сема Бенкмана-Фріда за ґрати за шахрайство на FTX, а провідну криптобіржу Binance та її засновника Чанпена Чжао оштрафували та оштрафували. Для оптимістів прагнення приборкати сумнівну практику та нещодавній шквал заявок на ETF вказують на розвиток індустрії та потенціал для ширшого впровадження криптовалюти.

«Щоб досягти 40 000 доларів США, нам просто потрібне схвалення спотового біткойн-ETF», — сказала Фіона Чінкотта, старший аналітик фінансових ринків City Index Ltd. Нещодавно токен трохи втратив силу, частково через значні коливання акцій і валют. увагу інвесторів, сказала вона.

Bloomberg Intelligence очікує, що партія спотових біткойн-ETF у США отримає схвалення Комісії з цінних паперів і бірж до січня. Перезавантаження ставок або несподіване гарчання для ETF ще може зірвати біткойн, але наразі настрої оптимістичні.

Сем Бенкман-Фрід, засновник збанкрутілої криптовалютної біржі FTX, приходить до суду в серпні. REUTERS/ Едуардо Муньос (Едуардо Муньос / reuters)

MicroStrategy Inc., найбільший публічний корпоративний утримувач біткойнів, минулого місяця купив токен на 593 мільйони доларів, збільшивши його купу приблизно до 6,5 мільярда доларів. Майкл Новограц, засновник Galaxy Digital Holdings Ltd., у середу заявив, що біткойн через рік може досягти свого піку в 2021 році в майже 69 000 доларів.

Біткойн зріс на 1% до $38 121 станом на 14:13 у Сінгапурі в п’ятницю. Менші токени, як-от Ether, також зросли. Три діаграми нижче висвітлюють ключові тенденції біткоіну.

Урок історії

Щотижневий індекс відносної сили біткойна, вимірювач імпульсу, минулого тижня закрився вище 75. Хоча показники вище 70 розглядаються як сигнали про умови «перекупленості», картина не така однозначна. За останнє десятиліття токен піднявся в середньому на 15% протягом наступного місяця після того, як тижневий RSI перевищив 75 — аванс, який перевищить 40 000 доларів.

Натяк на обережність

Технічний індикатор, який намагається вловити імпульс руху активу, конвергенція/розбіжність ковзного середнього або дослідження MACD, дає паузу для роздумів. Останнім часом прапорці MACD зменшуються, що відображається проміжком смужок із негативними показаннями. У той же час ралі біткойна насилу перевищило 38 000 доларів.

Було багато спроб «закріпити позицію вище 38 000 доларів», — сказав Тоні Сікамор, ринковий аналітик IG Australia Pty. З огляду на це, я дійсно вважаю, що є хороші шанси, що біткойн перевищить 40 000 доларів США, або після оголошення про ETF, або через те, що ризикові активи відновлять зростання до кінця року», — сказав він.

Опції розуміння

Структура позицій на ринку опціонів на біткойни вказує на торговий діапазон від 37 000 до 40 000 доларів США в грудні. Трейдери, які продають опціони на оптимізацію опціонів колл зі страйком у 40 000 доларів, явно готові прийняти іншу сторону ставки, що вказує на те, що цей рівень стане ключовим тестовим полем для відновлення біткойна.

— За сприяння Ізабель Лі.

Найбільш читані з Bloomberg Businessweek

© Bloomberg LP, 2023

Source link

Поділіться своєю любов'ю