BlackRock Bitcoin ETF рекордно високий за весь час обсяг $1,3 мільярда за один день

Манія біткойн ETF в повній мірі, і найбільший гравець у грі продовжує бити рекорди: BlackRock щойно відзначив свій найкращий торговий день.

За даними Nasdaq, у понеділок торгуються акціями нещодавно схваленого біткойн ETF на суму понад 1,3 мільярда доларів. Це перевершує попередній рекорд обсягу торгів трохи більше 1 мільярда доларів США Біткойн-траст iShares BlackRock дебютував 10 січня.

І оскільки апетит до найбільшої віртуальної монети зростає, зараз фонд має під управлінням активи на 6,6 мільярда доларів.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) у січні затверджено 10 спотових Bitcoin ETF після десятиліття відмови в заявках. Тепер ці кошти дозволяють інвесторам отримувати доступ до біткойнів, купуючи ETF, які торгуються так само, як акції.

Кілька великих фірм з Уолл-стріт отримали зелене світло, але ETF BlackRock був дуже очікуваним, оскільки це найбільший у світі менеджер фондів.

Одне його застосування допомогло стимулювати ралі BTC минулого червня, коли це подано форму S-1 у SEC для запуску криптофонду.

Bitcoin ETF з тих пір був a бурхливий успіхкрадучи шоу в інших фондів, які надають інвесторам доступ до криптовалют, європейський менеджер цифрових активів CoinShares сказав.

BlackRock також має подано заявку в SEC для a Ethereum спот ETF—разом з іншим верхом розпорядники коштів. Генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк сказав, що «бачить цінність» у такому продукті.

The ціна Bitcoin у понеділок у другій половині дня продовжував зростати, торгуючись за $54 762 за монету о 17:30 за східним часом — вперше з кінця 2021 року, згідно з даними CoinGecko. Це зростання на 6% за 24 години.

З 1 січня монета подорожчала на 25%, коли її ціна становила 43 495 доларів. Зараз він трохи більше ніж на 20% менше свого історичного максимуму в листопаді 2021 року в 69 044 долари.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю