BlackRock перемагає спотових біткойн ETF-конкурентів у змаганні за активи на 1 мільярд доларів

Спотовий біткойн-ETF BlackRock досяг понад 1 мільярда доларів США протягом перших чотирьох днів торгів — рідкісне досягнення в історії ETF.

iShares Bitcoin Trust (IBIT) компанії отримав майже 1,1 мільярда доларів припливів згідно з даними Bloomberg Intelligence після закриття в середу. На даний момент фонд обійшов Wise Origin Bitcoin Fund (FBTC) Fidelity Investments, який посідає друге місце з надходженнями в 882 мільйони доларів.

Аналітик Bloomberg Intelligence Джеймс Балчунас сказав Blockworks, що ранні надходження в IBIT на такому рівні дуже рідкісні.

Детальніше: Обсяги спотових торгів біткойн-ETF досягли 1,8 млрд доларів США на третій торговий день

Лише два інших ETF перевищили $1 млрд активів через те, що Сейффарт назвав «органічним попитом» так швидко після торгів: ProShares Bitcoin Strategy ETF (BITO) і SPDR Gold Shares (GLD) State Street Global Advisors.

BITO перевищив позначку в 1 мільярд доларів через два дні після запуску в жовтні 2021 року, а GLD досяг 1 мільярда доларів після трьох днів на ринку в 2004 році.

Детальніше: Дебютний тижневий приплив спот-біткойн-ETF відстає від запуску ф'ючерсів на BTC у 2021 році: CoinShares

Інші фонди — такі як Xtrackers MSCI USA Climate Action Equity ETF (USCA) та iShares Climate Conscious & Transition MSCI USA ETF (USCL) — на ранньому етапі досягли ще більшого рівня активів, визнав Сейффарт.

Але вони зробили це завдяки великим інвестиціям фінської пенсійної страхової компанії Ilmarinen — фірма запропонувала початкові інвестиції 2,1 мільярда доларів і 2 мільярди доларів в USCL та USCA відповідно.

BlackRock обернуло голову, коли в червні минулого року подала заявку на спотовий біткойн-ETF, враховуючи розмір і статус фірми в традиційних фінансах. Компанія управляє активами на суму приблизно 10 трильйонів доларів США, у тому числі майже 2,6 трильйона доларів США в її понад 400 ETF.

Bitcoin Trust ETF (GBTC) Grayscale Investments зафіксував відтік близько 1,6 мільярда доларів США за перші чотири дні торгівлі — сценарій, який передбачали деякі спостерігачі галузі, враховуючи вища плата за товар порівняно з конкурентами.

Цей фонд був запущений у 2013 році та мав близько 28 мільярдів доларів активів до перетворення на ETF минулого тижня.

На запитання Bloomberg інтерв'ю чи інвестори, які залишають GBTC, вступають у IBIT, керівник продукту iShares США Рейчел Агірре сказала, що потоки надходять з «кількох різних напрямків», включаючи самокерованих інвесторів.

Представник BlackRock не відразу відповів на запит про коментар.

«Не існує блокчейну з потоками коштів, щоб побачити, звідки надходять гроші», — сказав Сейффарт Blockworks. «Тим не менш, великі консультаційні платформи та Wirehouses майже напевно ще не дали зеленого світла цим продуктам».

Детальніше: Біткойн ETF BlackRock збільшує потоки, оскільки GBTC продовжує виснажувати активи

Перше лідерство BlackRock в активах — за винятком GBTC — не є несподіванкою.

Ніна Мішра, директор відділу досліджень ETF у Zacks Investment Research, за кілька днів до запуску спотового біткойн-ETF заявила, що вона робить ставку на BlackRock, щоб перевершити конкурентів у цьому сегменті.

«Що не подобається в недорогому продукті від найбільшого у світі менеджера активів, який здається ідеальним для радника чи інвестора, який шукає безпечний і зручний доступ до біткойнів?» вона сказала тоді Blockworks.

Оновлено 18 січня 2023 р. о 12:17 за східним часом: змінено заголовок для ясності.

Оновлено 18 січня 2023 року о 12:12 за східним часом: змінено заголовок для ясності.


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтеся до нас безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень.

Source link

Поділіться своєю любов'ю