Близнюки Вінклвосс отримали відшкодування в біткойнах від кампанії Трампа: Bloomberg

Поділіться цією статтею

Кемерон і Тайлер Вінклвосс, американські підприємці, що стоять за Winklevoss Capital Management і криптобіржею Gemini, повернули частину своїх пожертв у біткойнах від президентської кампанії Дональда Трампа після того, як кошти перевищили федеральні ліміти, згідно з нещодавнім повідомленням. звіт від Bloomberg.

В останніх публікаціях близнюки повідомили, що пожертвували біткоїни на суму 1 мільйон доларів кожен на кампанію Трампа. Однак, відповідно до федерального законодавства, кампанія могла отримати лише 844 600 доларів від кожного прихильника, що означає, що пожертви близнюків Вінклвоссів перевищили встановлений законом ліміт, і надлишок 155 400 доларів було повернуто, повідомив Bloomberg представник кампанії.

Ці пожертви планувалося розподілити між кампанією Трампа, його правовим фондом, Національним комітетом Республіканської партії та різними партіями Республіканської партії. Тайлер Вінклвосс висловив підтримку Трампу як кандидату «за біткойн і криптовалюту» в соціальних мережах.

Трамп позиціонує себе як прокрипто-кандидата з моменту початку своєї президентської кампанії 2024 року, постійно роблячи заяви підтримка крипто і критикувати те, як адміністрація Байдена керує галуззю.

Тоді як у Трампа свіжа позиція щодо криптовалют отримав сильну підтримку численних членів крипто-спільноти та лідерів, його зусилля зі збору коштів на криптовалюту не були такими успішними, як його традиційний збір коштів.

Відповідно до аналізу Breadcrumbs, компанії, що займається блокчейном, станом на 17 червня передвиборча кампанія Трампа зібрала лише близько 59 000 доларів у вигляді криптовалютних пожертв із 218 гаманців у блокчейнах Ethereum, Polygon і Base. Це відносно невелика сума порівняно з понад 260 мільйонами доларів. кампанія підняла традиційними засобами.

Аналітик даних Breadcrumbs Джеймс Делмор розповів DL News про те, що складність пожертвувань у ланцюжку є ключовим фактором, який обмежує пожертвування криптовалюти Трампом. Крім того, високі комісії за транзакції Ethereum відлякували деяких потенційних жертводавців.

Поділіться цією статтеюSource link

Поділіться своєю любов'ю