Цей Crypto VC каже, що біткойн зазнає краху — і сильно

Ви шоковані, побачивши ціну Bitcoin (BTC) здійснити занурення з моменту історичне затвердження довгоочікуваних криптовалютних ETF?

Що ж, за словами одного експерта, воно буде падати набагато далі.

Відлуння коментарі цього тижня від надбагатого криптотрейдера Артура Хейса — Кріса Берніске, партнера компанії венчурного капіталу Placeholder — сказав, що BTC може продовжувати падати.

Причина? Бурніське в п’ятницю написав у Twitter, що це зводиться до «прийняття макросу [and] розробка нового продукту».

«Біткойн [will go] щонайменше до 30-36 тис. доларів США до локального дна, і [I] не здивуюся, якщо ми перевіримо середні та високі 20-і до того, як все буде сказано і зроблено», — сказав він.

Але колишній криптокерівник ARK Invest також сказав, що в довгостроковій перспективі BTC підніметься вгору і врешті-решт досягне нових історичних максимумів.

«Як завжди, терпіння — ваш друг», — сказав він, додавши, що «шлях до цього буде нестійким».

Минулого року BTC був одним із найефективніших активів у світі. 2023 рік він почався з ціни нижче 17 000 доларів США за монету, а закінчив ціною понад 42 000 доларів США.

Але незважаючи на те, що деякі експерти стверджують, що ціна різко злетить після затвердження та торгівлі ETF (біржовими фондами) на Уолл-стріт, найбільша віртуальна монета зазнала ударів після коротко закриваючи на 49 000 доларів США.

Зараз його ціна становить 42 083 долари, дані CoinGecko шоу.

Найбільша та найстаріша криптовалюта все ще значно нижча свого історичного максимуму листопада 2021 року в 69 044 долари.

Редаговано Раян Озава.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.Source link

Поділіться своєю любов'ю