Чи є Riot Blockchain простою покупкою після халвінгу біткойнів?

The Bitcoin (КРИПТО: BTC) Халвінг відбувся у квітні, як і очікувалося. Bitcoin майнери тепер отримуйте половину винагороди за той самий обсяг роботи. Чи гірники люблять Риот Платформи (NASDAQ: RIOT) зараз стикаються з нездоланними економічними проблемами, чи вони готові різко злетіти на фоні стрімкого зростання ціни біткойна? Або правда десь посередині?

Давайте ближче розглянемо Riot Platforms, щоб побачити, що там.

Як Riot адаптувався до халвінгу 2020 року

Це не перше халвінг родео Riot. Раніше компанія шукала патенти на ветеринарну медицину, але в 2017 році придбала невеликий майнер біткойнів і наступного року переключилася на блокчейн-операції. Через два роки, 11 травня 2020 року, третя Халвінг біткойна відбувся.

Для Riot був інший час. Окрім глобального впливу нинішньої пандемії коронавірусу, компанія розбудовувала свою інфраструктуру для майнінгу біткойнів. Майнінг крипто приніс $2,4 млн доходу в першому кварталі 2020 року і $23,2 млн через рік. Майно та обладнання Riot, в основному враховуючи обладнання та обладнання для майнінгу криптовалют, зросли втричі за той самий період. А вартість електроенергії в першому кварталі зросла більш ніж у п’ять разів з 1,4 мільйона доларів до 7,5 мільйона доларів.

У той час Riot спалювала купу готівки, тримаючи світло завдяки низьким продажам акцій і невеликій кількості продажу біткойнів. А завдяки скороченню вдвічі винагород майнерам біткойнів виробництво біткойнів Riot впало на 28% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в першому повному кварталі після удвічі 2020 року.

У цей період ціни на біткойни різко різко зросли, зросли на скромні 10% з 1 вересня 2019 року до 1 вересня 2020 року. Але потім з подвоєною силою почалася пара ефектів уполовинення.

Виживання найсильніших у майнінгу біткойнів

Події халвінгу створюють величезний тиск на неефективних криптовалютних майнерів. Багато людей і компаній, які генерують блоки даних біткойн за допомогою апаратного забезпечення з низьким енергоспоживанням або високими витратами на електроенергію, змушені припинити роботу в кожному чотирирічному циклі халвінгу. Коли ці невдалі експерти з майнінгу підуть, високоефективні майнери, які залишаться, отримають більший відсоток від загальної винагороди.

«Коли ці виробники з вищими витратами падають, [mining] труднощі коригуються, а потім це знову збільшує маржу, оскільки ми видобуваємо більше біткойнів”, – пояснив генеральний директор Riot Джейсон Лес під час нещодавньої телефонної розмови про прибутки. “Щоб досягти такої довгострокової перспективи, щоб бути провідною компанією з видобутку біткойнів, ми повинні зосередитися на ця низька вартість електроенергії та збереження низької собівартості виробництва через більш складні моменти на ринку».

Стратегія Riot для халвінгу 2020 року

Халвінг у квітні 2020 року представляє ще одну «складну точку» на ринку майнінгу біткойнів. Якщо історія є якимось орієнтиром, недорогі майнери, такі як Riot, повинні процвітати, оскільки нижчі конкуренти відпадають, і ціна біткойна повинна почати різко зростати, коли ця динаміка розвивається. Ось як виглядали бізнес-результати Riot навколо циклу удвічі 2020 року:

Діаграма доходів RIOT (TTM).

Діаграма доходів RIOT (TTM).

Минулі результати не є гарантією майбутнього успіху, і кожен цикл халвінгу відрізняється. Тим не менш, економічні теми, пов’язані з цим рушієм криптовалютного ринку, як правило, римуються і відлунюють протягом століть. У будь-якому випадку Riot займає сильнішу позицію в цьому конкретному циклі, озброївшись багатим балансом і більш суттєвими операціями з видобутку корисних копалин. Компанія навіть перепродає енергію до електромережі Техасу, оскільки хвилі спеки напружують місцеву електромережу.

Riot — це не проста справа, але, можливо, його можна купити

Отже, Riot — безпроблемна покупка?

Не обов’язково, але акції можуть отримати значний приріст, якщо цей цикл уполовинення спрацює, як попередній. Позиція Riot на ринку, зміцнена її недорогими операціями та розширеною інфраструктурою, забезпечує вагомі аргументи для потенційного зростання.

Однак вам слід переглянути свою толерантність до ризику, усвідомити високий ризик і високу винагороду Riot і робити свої кроки відповідно. Ця інвестиція не для слабкодухих, але вона може стати стратегічним доповненням для тих, хто налаштований на довгострокові перспективи біткойна.

Чи варто інвестувати 1000 доларів США в Riot Platforms прямо зараз?

Перш ніж купувати акції Riot Platforms, врахуйте наступне:

The Строкатий фондовий радник команда аналітиків щойно визначила, що, на їхню думку, є 10 найкращих акцій щоб інвестори купували зараз… і Riot Platforms не була однією з них. 10 акцій, які скоротилися, можуть принести чудові прибутки в найближчі роки.

Подумайте, коли Nvidia склав цей список 15 квітня 2005 року… якщо ви інвестували 1000 доларів на момент нашої рекомендації, ви мали б 808 105 доларів!*

фондовий радник надає інвесторам простий план успіху, включаючи вказівки щодо створення портфеля, регулярні оновлення від аналітиків і вибір двох нових акцій щомісяця. The фондовий радник служба має більш ніж у чотири рази повернення S&P 500 з 2002*.

Переглянути 10 акцій »

*Повернення Stock Advisor станом на 10 червня 2024 року

Андерс Байлунд має позиції в Bitcoin. Motley Fool має позиції в біткойнах і рекомендує їх. Строкатий дурень має a політика розкриття інформації.

Чи є Riot Blockchain простою покупкою після халвінгу біткойнів? був спочатку опублікований The Motley Fool

Source link

Поділіться своєю любов'ю