JPMorgan повідомляє про сильну активність на ринку біткойнів, але нависла небезпека


15:30 ▪
3
хв читання ▪ по
Люк Хосе А.

Криптовалютний ринок у розпалі, привертаючи увагу великих інвесторів. Нещодавно JPMorgan уважно вивчив джерело цих надходжень коштів. За словами найбільшого американського банку, біткойн-ETF значною мірою відповідальні за цей масовий приплив капіталу на крипторинок. Однак незабаром ця динаміка може вичерпатися.

Bitcoin ETF залучили 12 мільярдів доларів на крипторинок

Згідно з нещодавнім звітом JPMorgan, ринок криптовалют з початку року зафіксував вражаючий приплив у 12 мільярдів доларів. Це вражаюча цифра багато в чому завдяки біткоін ETF, які самі по собі принесли на крипторинок 16 мільярдів доларів. Це пояснюється зростаючим інтересом інституційних інвесторів до цих фондів, які пропонують доступ до біткойнів, гарантуючи такі переваги, як краще регулювання та підвищена безпека.

Ця динаміка призвела до значного перерозподілу активів, про що свідчить зменшення на 220 000 BTC на біржах, що свідчить про те, що багато власників біткойнів переводять свої активи в ETF для кращого управління та захисту своїх інвестицій. Аналітики JPMorgan на чолі з Ніколаосом Панігірцоглу прогнозують, що ці потоки капіталу можуть досягти 26 мільярдів доларів до кінця року, хоча вони висловлюють деякі застереження щодо сталості цих фінансових рухів.

JPMorgan застерігає від переоцінки попиту на Bitcoin ETF

За початковими вражаючими цифрами ховаються значні застереження з боку JPMorgan. Банк застерігає від переоцінки попиту на ETF на основі біткойнів. Дійсно, багато з цих потоків представляють собою обертання активів, які вже є на ринку, а не надходження нового капіталу. Ця реальність змінює сприйняття зростаючого інституційного інтересу та ставить під сумнів стійкість цієї динаміки.

JPMorgan також зазначає, що поточна ціна біткойна вважається високою порівняно з собівартістю його виробництва, що може обмежити привабливість інвестицій у найближчі місяці. Аналітик Джеймс Сейффарт також висловив сумніви щодо точності цифр, наданих банком, вказавши, що обсяг перероблених біткойнів виглядає перебільшеним.

Ці спостереження вимагають обережності, хоча Bitcoin ETF надають переваги з точки зору регуляторного захисту та ліквідності, справжня природа потоків капіталу складніша. Таким чином, перспективи значних надходжень у найближчому майбутньому залишаються невизначеними, що додає нотку обережності початковому оптимізму, викликаному цими фінансовими рухами.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Натисніть тут, щоб приєднатися до програми «Читайте, щоб заробити» та перетворите свою пристрасть до криптовалюти на винагороду!

Аватар Люка Хосе ААватар Люка Хосе А

Люк Хосе А.

Diplomé de Sciences Po Toulouse et titulaire d'une консультант із сертифікації blockchain délivrée par Alyra, j'ai rejoint l'aventure Cointribune en 2019. Convaincu du potentiel de la blockchain pour transformer de nombreux secteurs de l'économie, j'ai pris l' Engagement de sensibiliser et d'informer le grand public sur cet écosystème en constante évolution. Mon objectif est de permettre à chacun de mieux comprendre la blockchain et de saisir les opportunités qu'elle offre. Je m'efforce chaque jour de fournir une analyzable de l'actualité, de décrypter les tendances du marché, de relayer les dernières innovations technologiques et de mettre en perspective les enjeux économiques et sociétaux de cette révolution en marche.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю