Ціна біткойна ненадовго перевищила новий історичний максимум

Біткойн ненадовго піднявся до нового історичного максимуму за ніч, перевищивши найважливішу позначку в 69 000 доларів США.

Рано вранці в середу за AEDT найпопулярніша у світі криптовалюта досягла 69 202 доларів США (106 400 доларів США).

Це був значний стрибок порівняно з попереднім рекордом у 68 999,99 доларів США, встановленим у листопаді 2021 року на піку глобального економічного процвітання.

На момент написання статті біткоїн торгувався трохи нижче, на рівні 63 838 доларів США.

Це сталося після двох років «криптозими», коли цифрові токени опинилися в муках ведмежого ринку.

Чудова ефективність біткойна також підвищила рівень інших менших криптовалют, включаючи ефіріум, який зріс більш ніж на 4 відсотки.

У середу вранці Ethereum торгувався на рівні понад 3700 доларів США, але зараз впав до 35 000 доларів США.

З початку року токен Ether виріс більш ніж на 135 відсотків.

Провідний ринковий аналітик австралійської криптобіржі Swyftx Пав Хундал сказав, що обсяг торгів біткойном знаходиться на рівні, якого не було з 2020 року.

«Ринок летить, і обсяги торгівлі в Австралії летять разом з ним», — сказав пан Хундаль.

«Люди бачать швидке зростання цін за короткий проміжок часу, і це приваблює досвідчених інвесторів.

«На даний момент, ви повинні сказати, що ринок виглядає пінним і через корекцію. Але ми ніколи не бачили циклу, подібного до цього, який би керувався інституційним попитом, тож, чесно кажучи, усі ставки втрачені».

Біткойни та монети-меми, як-от Shiba Inu та Doge, домінують в обсягах, а криптотрейдери Gen X і Millennial лідирують.

За останні шість місяців найкраща криптовалюта стрімко зросла, починаючи з жовтня майже на 160 відсотків, з яких 44 відсотки припали лише на лютий.

Інтерес інвесторів зріс після того, як наприкінці січня регулятор США, Комісія з цінних паперів і бірж (SEC), схвалив 11 фондів для спотової торгівлі біткойнами.

«Пропозицій дуже багато… але попит, який вивільняють спотові ETF у США, здається, невблаганний», — сказав Reuters Джастін д'Анетан, голова відділу партнерства в Азії компанії Keyrock, маркет-мейкера цифрових активів.

Але зараз експерти попереджають, що криптовалюта скоротиться вдвічі, хоча за іронією долі це зазвичай робить чудеса з її ціною.

«Майбутній халвінг біткойнів у квітні розглядається як додатковий позитивний показник динаміки його ринку», — сказала Керолайн Боулер з австралійської компанії BTC Markets.

«Хілвінг біткойна зазвичай позитивно впливає на ціну BTC.

«Подія вдвічі відбувається приблизно кожні чотири роки та передбачає зменшення винагороди, яку майнери отримують за підтвердження транзакцій, вдвічі.

«Ця подія жорстко закодована в протоколі біткойнів і призначена для обмеження загальної пропозиції біткойнів до 21 мільйона».

– З The New York Post

Source link

Поділіться своєю любов'ю