Рекордний рівень біткойна означає, що рекордний крах неминучий

Однак зазирніть під капот, і ви виявите, що піна на ринках досить вузька та чітко визначена. У США це значною мірою керує так звана Чудова сімка – лише сім технологічних гігантів, величезна вартість яких, частково спричинена викривленнями пасивного інвестування, зростає з кожним днем.

У Європі ми маємо абсурдно названу «Granolas» — технологічну та науково-технічну групу з одинадцяти компаній, обраних Goldman Sachs як своєрідну фольгу для «Чудової сімки» Америки. Очевидно, вони не близькі, але вони мають однакові характеристики з точки зору накопичення більшої частини наявного інвестиційного інтересу.

В основі цих фокусів для інвестицій у фунти, долари та євро лежить велика золота лихоманка штучного інтелекту, яку з певним обґрунтуванням тепер вважають у деяких колах навіть більшою, ніж манія доткомов на зламі століть.

Якщо ми вилучимо ці компанії, то фондові ринки почнуть виглядати набагато дешевшими, а в деяких випадках і справді надзвичайно хорошими – настільки у випадку Великобританії що Лондонський фондовий ринок починає залучати хвилю закордонних учасників торгів.

Згортайте, згортайте, щоб розчистити підвал у Великій Британії за вигідною пропозицією. Ніби всю країну виставили на продаж. Після двох пропозицій про поглинання трохи більше ніж за місяць Wincanton, логістична фірма із Західної країни, виявила, що коштує вдвічі більше, ніж кілька місяців тому.

Закордонні учасники торгів можуть побачити вартість, навіть якщо британські інвестори не змогли. Не дивно, що британський фондовий ринок помирає на ногах. Скоро нічого не залишиться.

У будь-якому випадку, коли відбудеться розпродаж біткойнів, він, ймовірно, буде стосуватися конкретних акцій та активів. Піну здує, але решта ринку може пройти відносно спокійно.

Це не означає, що крах неминучий. Біткойн ще може знову подвоїтися, перш ніж гравітація запанує, таке божевілля охоплює його. Але це закінчиться плачем, як завжди, коли регулятори США послаблюють ланцюги на кордонах фінансів Дикого Заходу.

Source link

Поділіться своєю любов'ю