Ціна біткойна падає нижче 41 000 доларів, оскільки спотові ETF закінчують п'ятий день торгів

Ринки
• 18 січня 2024 р., 17:09 EST

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Bitcoin BTC

-2,47%
Ціна впала нижче 41 000 доларів США вперше з грудня, оскільки нещодавно затверджені спотові ETF завершили свій п’ятий день торгів.

Ціна найбільшої у світі криптовалюти за ринковою капіталізацією впала на 3,9% за останні 24 години, досягнувши 40 959 доларів США о 16:31 за східним часом, згідно з даними The Block.

Зниження в четвер сталося після того, як аналітики JPMorgan на чолі з Ніколаосом Панігірцоглу заявили, що ціна біткойна міг зіткнутися додатковий тиск на зниження в найближчі тижні, якщо інвестори в спотовий ETF Grayscale, який був перетворенням його флагманського фонду GBTC, продовжуватимуть брати прибуток.

Згідно з даними The Block's Data Dashboard, 17 січня відтік GBTC склав 451 мільйон доларів. Згідно з даними, сукупний відтік становив щонайменше 1,6 мільярда доларів до четверга.

Обсяг відтінків сірого

Завершивши п’ятий день торгів, загальна сума торгів усіх спотових біткойн-ETF склала 13,7 мільярда доларів США, а кошти на загальну суму 1,9 мільярда доларів перейшли з власників у четвер. З них $976 млн надходили з фонду Grayscale, на частку якого припадало близько 50% обсягу з моменту початку торгів новими продуктами минулого тижня.

На тлі зростаючої волатильності за останню годину довгі ліквідації біткойнів склали 28 мільйонів доларів США, тоді як короткі ліквідації склали 4 мільйони доларів, згідно з даними платформи криптовалютних інструментів. монетне скло.

За останній тиждень курс біткойна впав на 10,8%, а за останній місяць – на 2,4%.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Про автора

М. К. Манойлов є кореспондентом The Block з 2020 року — приєднався незадовго до того, як біткойн вперше перевищив 20 000 доларів. Відтоді MK написав майже 1000 статей для видання, висвітлюючи будь-які новини про криптовалюту, але з увагою до NFT, метавсесвіту, ігор web3, фінансування, злочинів, злому та історій про крипто-екосистему. МК має диплом про науку, здоров’я та екологічну звітність Нью-Йоркського університету (SHERP), а також висвітлював теми здоров’я для WebMD та Insider. Слідкувати за МК можна на X @MManoylov та в LinkedIn.

Source link

Поділіться своєю любов'ю