Ціна біткойна втрачає бичачу динаміку, що призводить до збитків однойменних токенів BCH і BSV


Поділитися:

  • Протягом останніх кількох днів курс біткойна коливався біля позначки 27 500 доларів.
  • За минулий тиждень Bitcoin Cash і Bitcoin SV впали на 11,6% і 16,13% відповідно.
  • BTC знову наближається до точки ведмежого кросовера, що може призвести до значно вищих втрат.

Минулого тижня ціна біткойна пробила експоненціальні ковзні середні (EMA) і торгувалась вище 27 500 доларів. З тих пір криптовалюта рухається вбік; однак зниження оптимізму означає проблеми не лише для BTC, але й для нього жорстка вилка токени, Bitcoin Cash і Bitcoin SV.

Біткойн-токени в мінусі

Біткойн більшу частину часу є орієнтиром для всього крипторинку; однак, він, як правило, має дещо глибший вплив на одні токени, ніж на інші. Це хардфорки Bitcoin, а саме Bitcoin Cash (BCH) і Bitcoin SV (BSV). Ще до того, як найбільша криптовалюта в світі готується до потенційного падіння, її однойменні альткоїни вже впали.

BSV виявився одним із найбільших програшів минулого тижня, оскільки ціна Bitcoin SV впала більш ніж на 16% до 33 доларів. При цьому альткойн досяг точки тестування ключового рівня підтримки 50-денної EMA.

BSV/USD 1-денний графік

Подібним чином ціна Bitcoin Cash також впала трохи більше ніж на 11%, в результаті чого криптовалюта перейшла з власника на 217 доларів. Більша частина цього падіння відбулася за останні 24 години, оскільки BTC також впав на 1,24%. Це результат того, що біткойн ділиться високими цінами кореляція з BCH, який зараз становить 0,88. Це також є гарною новиною для Bitcoin Cash, оскільки відновлення ціни BTC буде сприятливим для альткойна.

Кореляція Bitcoin Cash з Bitcoin

Кореляція Bitcoin Cash з Bitcoin

Відновлення курсу біткойна здається складним

Ціна біткойна коливається в районі 27 500 доларів США на момент написання статті, демонструючи шанси втратити підтримку 100-денної EMA, а також підтримку 27 418 доларів США. Хоча криптовалюта матиме можливість відновитися після злиття 50- та 200-денних EMA, підтримка на рівні 26 430 доларів буде діяти як мережа безпеки.

Втрата цього рівня призведе до падіння BTC нижче 25 000 доларів. Індикатор розбіжності конвергенції ковзного середнього (MACD) демонструє спадаючий бичачий імпульс, видимий на стовпчиках гістограми. У той же час лінія MACD (синя) наближається до сигнальної лінії (червона), і прослизання нижче неї призведе до ведмежого перехрещення, яке може спричинити втрати для BTC.

BTC/USD 1-денний графік

BTC/USD 1-денний графік

Але якщо ціна біткойна вдасться підтримувати 27 418 доларів як мінімальний рівень підтримки, як це було протягом минулого тижня, провал малоймовірний. Незважаючи на це, BTC потребуватиме підтримки з боку своїх інвесторів, щоб повернутися до $30 000.


Source link

Поділіться своєю любов'ю