«Колапс» долара США — шок Прогнозована ФРС інфляція на 8 трильйонів доларів призведе до «критичного» буму цін на біткойн, ефіріум, XRP і криптовалюту до конкурента на золото

Оновлення 10/10 нижче. Ця публікація була спочатку опублікована 8 жовтня

Bitcoin
BTC
— поряд з іншими основними криптовалютами ethereum і XRP
XRP
— втратили імпульс після стрімкого зростання в 2023 році (хоча несподіваний витік інформації від великої технологічної компанії може означати, що ситуація зміниться).

Підпишіться тепер до Консультант Forbes з CryptoAsset і Blockchain і успішно керуйте американськими гірками ринку біткойнів і криптовалюти напередодні історичного уполовинення біткойнів наступного року!

Ціна біткойна впала приблизно на 60% після досягнення майже 70 000 доларів США за біткойн наприкінці 2021 року, знищивши приблизно 2 трильйони доларів з ціни Ethereum, XRP та решти крипторинку.навіть тоді, коли інсайдер BlackRock готує ринок для землетрусу вартістю 17,7 трильйонів доларів.

тепер, у той час як Федеральна резервна система бореться з «спіраллю смерті боргу» США в розмірі 33 трильйони доларів, Аналітики Jefferies попереджають, що Федеральна резервна система буде змушена перезапустити свій принтер грошей, що потенційно призведе до обвалення долара США та сприятиме буму цін на біткойн порівняно з конкурентом на золото.

Історичний халвінг біткойна, який, як очікується, спричинить хаос цін на криптовалюту, не за горами! Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути попереду ринку

БІЛЬШЕ ВІД FORBES«Шокуючий» витік розкриває таємницю творця біткойна Сатоші Накамото

«Центральні банки G7, у тому числі Федеральна резервна система, що найважливіше, не зможуть м’яко відмовитися від нетрадиційної грошово-кредитної політики і зрештою залишатимуться відданими поточному розширенню балансу центрального банку в тій чи іншій формі», — Крістофер Вуд, глобальний директор керівник відділу стратегії акцій Jefferies, написав у примітці для клієнтів бачив за CNBCназвавши біткойн і золото «критичними захистами» від повернення інфляції.

Навесні 2022 року ФРС розпочала трудомістку роботу зі скорочення свого роздутого балансу, який склав майже 9 трильйонів доларів, після величезного розширення через пандемію Covid-19 та економічно катастрофічні карантини. Так зване кількісне обмеження передбачає, що ФРС висмоктує ліквідність із фінансової системи, перекладаючи тягар щойно випущених боргових зобов’язань на приватний сектор.

Окрім скорочення свого балансу, ФРС підвищила процентні ставки до історичного рівня, намагаючись взяти під контроль стрімку інфляцію, створюючи те, що деякі страх може стати протиінтуїтивною «спіраллю смерті» для долара США, що в кінцевому підсумку підштовхне ціну біткойна.

Оновлення 10/10: Аналітики гіганта Уолл-стріт Deutsche Bank попередили, що світ може наблизитися до стагфляції 1970-х років, коли інфляція залишається високою разом із відсутністю економічного зростання.

«Отож, враховуючи, що інфляція все ще перевищує рівень до пандемії, важливо не заспокоюватися щодо її розвитку», — пишуть макростратег Генрі Аллен і аналітик Кессіді Ейнсворт-Грейс із Deutsche Bank. нотатка побачений MarketWatch. «Зрештою, якщо станеться ще один шок і інфляція залишиться вище цільового рівня протягом третього або навіть четвертого року, стає все важче уявити, що довгострокові очікування постійно залишатимуться нижчими за фактичну інфляцію».

Аналітики вказали на стрімке зростання цін на нафту після початку війни між Ізраїлем і палестинським бойовим угрупованням ХАМАС, а також збільшення кількості страйків робітників цього року та метеорологічні проблеми, які назрівали для цін на сировинні товари через погоду Ель-Ніньо.

За словами Вуда, ФРС може бути змушена раптово змінити позицію перед лицем рецесії в США через більшу, ніж зазвичай, відставання в підвищеннях процентних ставок ФРС, що знижує інфляцію, після вибуху пропозиції грошей у 2020 і 2021 роках.

«Така неспроможність відмовитися від неортодоксальної монетарної політики м’яким чином, швидше за все, призведе до краху паперового стандарту в доларах США на користь як власників золотих злитків, так і власників біткойнів», – написав Вуд.

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

БІЛЬШЕ ВІД FORBESІлон Маск оголосив долар США «шахрайством» на тлі побоювань про «спіраль смерті боргів США» у розмірі 33 трильйонів доларів, оскільки ціна біткойна стрімко зростає

Тим часом біткойн і, меншою мірою, інші основні криптовалюти, такі як ethereum і XRP, різко зросли в інституційному інтересі, на чолі з найбільшим у світі менеджером активів BlackRock.

«Тепер біткойни стали придатними для інвестування установами, оскільки для цифрових активів діють механізми зберігача, і він є альтернативою золоту для збереження вартості», — написав Вуд.

У червні BlackRock викликав порив на Уолл-стріт до біткойнів і криптовалют, з його легендарним виконавчим директором Ларрі Фінком, який після років скептицизму оптимізує біткойн.

Source link

Поділіться своєю любов'ю