Ціна біткойна знову піднімається вище 43 000 доларів, оскільки цього тижня ринок очікує чергової паузи у ставці ФРС

Ціна біткойн у понеділок знову перевищив позначку в 43 000 доларів США вперше за два тижні, оскільки ринок розмірковував над можливістю ще однієї паузи у ставці на засіданні Федерального комітету з відкритих ринків цього тижня.

Також були ознаки того, що відтік від спотового біткойн-ETF Grayscale Investments може сповільнитися.

«Торгівля триває лише близько години, але IBIT поки що випереджає GBTC за обсягом», — сказав аналітик Bloomberg Intelligence ETF Джеймс Сейффарт. написав на X. «Сьогодні *може* стати першим днем, коли один із дев’яти новонароджених торгує БІЛЬШЕ, ніж GBTC. Наразі від 155 до 113 мільйонів доларів США».

За даними Coinglass, цінова дія у вівторок спричинила ліквідацію коротких позицій у криптовалюті на понад 60 мільйонів доларів даних. За останні 24 години ліквідовані позиції кредитного плеча в біткойнах зросли до понад 40 мільйонів доларів США, причому понад 24 мільйони доларів з них були короткими.

Згідно з The Block, найбільший цифровий актив за ринковою капіталізацією зріс більш ніж на 2% за останні 24 години та перейшов з власника на 43 201 долар США о 12:00 за східним часом. даних.

Ціна біткойна перевищила позначку в 43 тисячі доларів. Зображення: The Block.

Можливість призупинення ставки ФРС

Сьогоднішній біткойн Підвищення відбувається, оскільки ринок загалом очікує, що Федеральна резервна система призупинить ставки на засіданні FOMC цього тижня. Відповідно до Інструмент CME FedWatchіснує 97,9% ймовірність того, що ставка ФРС залишиться на поточному цільовому діапазоні 5,25%–5,50%.

Ryze Labs наголошує на класифікації біткойна як активу «ризикованого», що вказує на потенціал BTC

+3,25%
перевершити показники на міцному «бичачому» ринку, цьому сценарію може сприяти призупинення ставок і потенційне зниження ставок.

Проте засновник Ryze Labs Метью Грем сказав, що ймовірність призупинення ставки ФРС здебільшого вже врахована ринком.

«Очікується, що ФРС вже призупинить ставки, тому засідання FOMC цього тижня, ймовірно, здебільшого враховано», — сказав він The Block. «Однак після паузи, якщо ФРС знизить процентні ставки більше, ніж очікується, це буде абсолютно позитивним для цін на біткойн».

Аналітики Ryze Labs додали, що інституційний інтерес до біткойнів продовжуватиме розвиватися, і очікується збільшення надходжень спотових біткойн-ETF, оскільки менеджери фондів нарощують цикли продажів, а команди продажів знайомляться з новим продуктом.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.Source link

Поділіться своєю любов'ю