Мерілендський «Bitcoin Beautee» допоміг отримати 1,8 мільярда доларів від спонсорів криптовалюти: федерали

Жінка з Северна-Парку є однією з трьох осіб, названих у федеральному обвинуваченні, звинувачених в організації криптовалютної схеми на суму 1,89 мільярда доларів.

Відповідно до прес-релізу американського прокурора округу Меріленд, 43-річна Бренда Чунга, також відома як «Біткойн-красуня», визнала себе винною у змові з метою шахрайства з цінними паперами та банківських шахрайствах за свою роль промоутера HyperFund.

«Рівень передбачуваного шахрайства тут приголомшливий», — заявив прокурор США Ерек Баррон у прес-релізі. «Незалежно від того, чи це шахрайство з криптовалютою, чи будь-яке інше фінансове шахрайство, якщо це звучить занадто добре, щоб бути правдою, це, ймовірно, так. Цей офіс і наші партнери з правоохоронних органів притягнуть зловмисників до відповідальності за ці та інші схеми шахрайства».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ | Survivor розповідає про душевні труднощі колишнього, зізнання у вбивстві після жахливого протистояння

Прокурори стверджують, що Chunga проводив онлайн-зустрічі з інвесторами, в тому числі в Меріленді, для просування інвестиційних програм HyperFund і деталізував передбачувані доходи, які потенційні інвестори могли отримати.

Чунга зізналася, що особисто отримала від участі не менше 3 мільйонів доларів.

За словами прокурорів, Чунга повинна буде відшкодувати збитки своїх жертв. Чунга може отримати п'ять років в'язниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ | Федеральні прокурори на суді над Мерилін Мосбі: Нік Мосбі «неодноразово» брехав про податки

Дата винесення вироку їй не призначена.

Ще двом особам, 35-річному Сему Лі, громадянину Австралії, і 54-річному Родні Бертону, також відомому як «Bitcoin Rodney», 54 роки, з Маямі, штат Флорида, також висунули звинувачення.

Source link

Поділіться своєю любов'ю