Для ігор потрібні боти? Генеральний директор Illivium визнає, що «це важко», ігри Web3 42X перевершують: Web3 Gamer

Чи є гра навіть грою без ботів? Генеральний директор Pixels так не вважає

Дехто вважає, що боти в іграх — це ознака апокаліпсису або, можливо, просто творці намагаються заповнити порожній майданчик, щоб він виглядав популярним.

Але засновник і генеральний директор Pixels Люк Барвіковскі каже, що навпаки, якщо люди не намагаються наповнити вашу гру ботами, то, ймовірно, це тому, що гра не є предметом розмов у місті.

«Якщо люди не намагаються ботувати вашу гру — це не тому, що вони не можуть, — це тому, що вони не дуже піклуються про це».

За словами Барвіковського, якщо ви робите гру без ботів і виставляєте її напоказ, то цим не варто хвалитися.

«Не завжди можна сказати, що в екосистемі немає ботів», — заявляє він.

Чесно кажучи, боти дійсно приносять із собою деякі переваги, такі як коротший час очікування для геймерів і гарантований опонент, коли ви готові до гри. Але боти починають брати верх.

У листопаді минулого року антиботінгова компанія Jigger проаналізував понад 60 ігор і послуги та знайшли 200 000 ботів.

Близько 40% усіх користувачів GameFi є ботами, а для деяких ігор, таких як MetaGear, AnRkey X і ARIVA, це величезні 80%. І будьте готові — для Karma Verse Zombie це приголомшливі 96%.

Ігри Web3: простий вибір для криптокомпаній, на який можна кинути тінь

Останнім часом ігри Web3 викликають багато критики, зокрема їхню захмарну кількість невдач і те, що багато ігор не надто веселі.

Недавнє дослідження CoinGecko підкреслює, що три з чотирьох блокчейн-ігор мають провалився з 2018 року. Цього року колосальні 70% ігор, запущених у продаж, втрачали пил. Тим не менш, їхні цифри незвичайні, припускаючи, що відсоток відмов у 2022 році становив неймовірні 107%.

Illuvium пропонує кілька ігор, у тому числі автоматичний бойовик. (Ілювій)

Однак Кіран Ворвік, співзасновник і головний бос Illivium, не сумнівається в цифрах. Він розповідає журналу, що створення гри Web3 – це не прогулянка в парку, як випуск мемкойна.

“Це має сенс; грі важко бути успішною», — каже він. «Вам потрібна комбінація фантастичного ігрового процесу, величезного фінансування та ефективного маркетингу», — заявляє він.

Хоча він на одній сторінці з масами щодо того, що ігри NFT є розчаруванням.

«Майже кожна випущена гра була нижчою, якщо додати необхідність створювати стійкі економічні моделі з використанням передової технології блокчейну, ймовірність успіху знову знижується».

На щастя, Ворвік вважає, що годинник цокає, коли ці божевільні показники відмов у звітах про ігри Web3 зміняться.

«На створення хороших ігор також потрібно багато часу. У найближчі кілька років, коли почнуть випускати ігри, які розроблялися 3-5 років, настрої швидко зміняться», – заявляє він.

Уорвік вірить, що немає чарівного моменту, коли всі кинуть звичайні ігри заради Web3. Він припускає, що це не ракетобудування; це просто логіка того, коли відбудеться перехід.

GameFi
Показники збоїв GameFi 2018-2023. (CoinGecko)

«Коли геймери відчують блокчейн-гру так само добре, як і її звичайний конкурент, і заволодіють їхніми активами, вони не повертаються до гри, у яку раніше грали», — каже він.

Тим часом криптоаналітик Майлз Дойчер нещодавно сказав своїм 383 000 підписникам, що криптоігри все ще є дрібницею у величезному світі ігор. Але це просто означає, що він має набагато більше потенціалу.

«Прогнозується, що до 2032 року загальний ігровий простір сягне 610 мільярдів доларів. Наразі криптовалютні ігри оцінюються лише в 14,5 мільярдів доларів. Це розбіжність у 42 рази. Ми ще такі рано».

Гарячий знімок: бійцівський клуб Galaxy

Galaxy Fight Club — це PvP бойова гра, побудована на блокчейні Polygon. Він має досить вражаючий час від завантаження гри до можливості миттєво стрибнути в хаос онлайн-стрілянини з випадковими гравцями.

Приєднатися до гри було так само легко, як приєднатися до гри в Call of Duty або Battlefield.

Бійцівський клуб
Бійцівський клуб Galaxy для кількох гравців. (Бійцівський клуб Галактика)

Ви можете зануритися в гру як гість, відчути гру або піти ва-банк, створивши обліковий запис, пов’язаний із вашим крипто-гаманцем.

Якщо ви сидите на якихось NFT-персонажах – ви можете привести їх до бійки.

Однак шкода, що ви не можете спілкуватися з іншими гравцями вашої команди. Іноді вам здається, що ви залишилися розшифровувати думки персонажа на екрані, коли ви перебуваєте прямо в центрі віртуальної війни.

Читайте також


особливості

Вимерлий чи існуючий: чи може блокчейн зберегти спадщину зникаючих популяцій?


особливості

Джастін Аверсано робить значний стрибок у галузі фотографії NFT

Не намагаюся бути надто вибагливим, але ці кнопки атаки трохи не по центру. Це може здатися трохи незручним для великих пальців, особливо якщо ви звикли грати в шутери на тих менших iPhone.

Розробники порівнюють його з Super Mario Bros, але замість того, щоб зіткнутися з Пікачу з Маріо, вас чекає бійка з Мавпою з Bored Ape Yacht Club або Cool Cat, який кидається з Криптопанком у грі.

Але не переживайте, якщо ви не використовуєте NFT; ви можете почати з персонажа за замовчуванням і переходити на новий рівень.

Насправді я перебуваю в грі, намагаючись отримати трохи NFT для себе. Мої оригінальні NFT застрягли в обліковому записі MetaMask із телефону, який я втратив, і я не можу відстежити вихідну фразу.

Повний хід новачка.

Підручник з бійцівського клубу Galaxy
Режим навчання бійцівського клубу Galaxy. (Бійцівський клуб Галактика)

На щастя, отримати в руки NFT досить просто, коли ви виграєте матчі.

Здобувши перемогу, ви зможете отримати кілька фрагментів срібного ключа. Поєднайте це, і ви навіть можете отримати кілька ключів до лутбокса, щоб розблокувати віртуальну зброю та броню NFT.

Навіть краще, коли гра вам зрештою набридне, ви можете заробити гроші. Усе — вашу здобич, ключі та навіть ці фрагменти — можна продати на OpenSea чи будь-якому іншому ринку NFT.

Animoca Brands підтримує The Open Network (TON)

Animoca Brands йде ва-банк на блокчейні TON, повністю децентралізованому блокчейні рівня 1, спочатку створеному Telegram. Вони мають схопив перше місце як найбільший валідатор у блокчейні.

Читайте також


особливості

Відмовостійкий блокчейн у космосі: SpaceChain, Blockstream і Cryptosat


особливості

Момент перебудови капіталізму: біткойн зростає разом із падінням економічної централізації

Ят Сіу, співзасновник і виконавчий голова Animoca Brands, вважає, що це допоможе більш традиційним типам геймерів перейти на Web3.

«Ця стратегічна інвестиція в TON є ключовою частиною нашого ширшого зобов’язання допомогти наступному мільйону користувачів Web3 шляхом полегшення переходу від Web2 до Web3».

Ігровий гігант наполягає, що не робить ставку на провал.

«Перед тим, як прийняти рішення інвестувати в екосистему TON, Animoca Brands провела ретельне дослідження», — заявляє компанія.

Інші новини

— Щойно Amazon Prime Gaming приєднався сили з TCG Gods Unchained від Immutable. Тепер, якщо ви пов’яжете свій обліковий запис у грі з Amazon Prime Gaming, ви отримаєте щомісячний доступ до деяких ексклюзивних бонусів у грі.

— Засновник і генеральний директор G2 Esports Карлос Родрігес приєднався дошка метавсесвіту блокчейн-ігор Farcana.

— Фінтех-компанія Ramp Network оголосила, що так інтегруючий її продукти для включення та виключення зі студією розробки ігор на блокчейні Games For A Living.

Сіаран Лайонс

Кіаран Лайонс — австралійський криптожурналіст. Він також є стендап-коміком і був радіо- та телеведучим на Triple J, SBS і The Project.Source link

Поділіться своєю любов'ю