Довгострокові власники купують BTC на 1,35 мільярда доларів

Новий репортаж від Glassnodeмережева аналітична фірма, підтримала останні дані, що вказують Власники біткойнів поповнюють свої активи. Ці довгострокові біткойн-інвестори, часто відомі як «HODLers”, здається, не зумовлені нещодавньою волатильністю ціни біткойна.

Згідно з даними в ланцюжку, довгострокові власники швидко накопичували біткойни, щомісяця додаючи до своїх активів понад 50 000 BTC.

Щомісячне накопичення BTC на суму 1,35 мільярда доларів

Зараз біткойн демонструє ознаки уповільнення, оскільки його ціна щойно впала нижче 27 000 доларів. Схоже, що короткострокові спекулянти здебільшого винні в постійному тиску продажів, оскільки дані показують, що інвестори-кити бачать цю можливість купити більше BTC зі знижкою, а не отримати прибуток.

Відповідно до показника HODLer Net Position Change від Glassnode, довгострокові власники щомісяця купують у середньому 50 000 BTC на суму 1,35 мільярда доларів за поточною ціною біткойна.

Інший показник, Long-Term Holder Supply, який вимірює ринкову капіталізацію BTC з власниками, також досяг історичного максимуму в 14,859 мільйона BTC. Це означає, що 76,1% загального обігу не переміщувалося протягом останніх п’яти місяців. Отже, 94,8% загальної пропозиції біткойнів не змінювалися протягом минулого місяця.

Source: Glassnode

Щоб підтвердити ці дані про збільшення накопичення, популярний криптоаналітик Алі Мартінез поділився даними діаграми Santiment, які показують, що біткойн-кити придбали близько 20 000 BTC з початку жовтня на суму приблизно 550 мільйонів доларів.

За таких темпів кількість BTC, що перебувають у зберіганні власників, може перевищити 50 000 у жовтні. Це збільшення накопичення свідчить про те, що довгострокові власники залишаються впевненими в довгостроковому потенціалі біткойнів і вважають цю корекцію ціни тимчасовою.

Діаграма цін на біткойни від Tradingview.com (довгострокові власники BTC)

BTC price falls below $27,000 | Source: BTCUSD on Tradingview.com

Пропозиція біткойна скорочується

За даними Glassnode, лише 11,5% циркулюючої пропозиції BTC перейшли з власника за останні 3 місяці, що вказує на тривалий неактивний період активності в мережі. Те, що відбувається менше транзакцій, свідчить про те, що інвестори не бажають продавати за поточною ціною, оскільки галузь чекає схвалення спотових Bitcoin ETF.

Обсяг біткоіни

Source: Glassnode

Якщо ця поточна тенденція збережеться, то поточний спадний тренд може бути короткочасним, особливо якщо настрої серед дрібних трейдерів також повернуться до покупок. Менталітет переважного утримання дасть активу час на відновлення та встановлення значної підтримки, яка слугуватиме точкою відскоку для нового зростання.

Зараз біткойн торгується за 26 766 доларів і впав на 1,31% за 24-годинний період, оскільки наближається до наступної великої опори близько рівня 26 500 доларів США. Якщо достатньо великих гравців накопичиться за такими нижчими цінами, це може встановити нижню ціну, оскільки бики підштовхнуть ціну вгору.

Як зазначає криптоаналітик Джеймс Стратен, біткойн може підскочити на 50% у рамках кореляція між Grayscale Bitcoin Trust і ціна BTC.

Рекомендоване зображення з Shutterstock, діаграма з Tradingview.comSource link

Поділіться своєю любов'ю