Фонд засновників Пітера Тіля повернув 200 мільйонів доларів США в біткойн та ефір після виведення 1,8 мільярда доларів – DL News

  • Відповідно до нового звіту, компанія венчурного капіталу Founders Fund мільярдера Пітера Тіля інвестувала 200 мільйонів доларів у криптовалюту минулого року.
  • Founders Fund покинув ринок до краху 2022 року з прибутком у 1,8 мільярда доларів.

Founder Fund, компанія венчурного капіталу, співзасновником якої є мільярдер Пітер Тіль, скористалася падінням цін на криптовалюту наприкінці літа 2023 року, залучивши 200 мільйонів доларів у біткойнах та ефірах.

Це за словами а Reuters звітякий посилався на два джерела, обізнані з цим питанням.

Founder Fund був одним із перших інституційних інвесторів у криптовалюту, зробивши свою першу криптовалюту в 2014 році.

Відповідно до в FT Минулого року фонд покинув криптовалюту в березні 2022 року — після восьми років — із прибутком у 1,8 мільярда доларів — за два місяці до обвалу TerraUSD, який прискорив спад ринку.

Будьте попереду гри з нашими щотижневими інформаційними бюлетенями

The Reuters звіт був першим свідченням повернення Тіля на ринок після прибуткового виходу фонду.

У середині-кінці 2023 року біткойн пережив період стагнації після сплеску майже на 100% у першій половині року.

Як повідомляється, саме під час цього етапу, зокрема з серпня по жовтень, фонд засновників накопичив біткойни та ефір.

У листопаді ціни знову почали різко зростати, і вартість біткойна злетіла приблизно на 200% від найнижчої точки у 2023 році.

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

Тіль є співзасновником корпоративних гігантів PayPal і Palantir і є відвертим ентузіастом криптовалюти.

Його фірма венчурного капіталу була не єдиним великим гравцем, який стекував криптовалюту. MicroStrategy під керівництвом Майкла Сейлора придбаний 56 650 біткойнів у 2023 році, сьогодні вартість становить приблизно 2,8 мільярда доларів.

Згідно з даними трекера, MicroStrategy зараз зберігає 190 000 біткойнів на суму близько 9,3 мільярда доларів BitcoinTreasuries.

Гіганти Уолл-стріт BlackRock і Fidelity Investments вийшли на ринок у січні як Комісія з цінних паперів і бірж США затверджено їхні спотові Bitcoin ETF.

Після їх затвердження 10 січня ETFs побачили мільярди у притоках, тенденція, яка вказує на подальший інституційний інтерес до 2024 року.

Вчора біткойн сягнув 50 000 доларів США вперше з грудня 2021 року, оскільки інвестори продовжують накопичуватися, а біткойн готується подія halving вимальовується в квітні.

Тайлер Пірсон — молодший ринковий кореспондент DL News. Він живе в Альберті, Канада. Є гаряча порада? Зверніться до нього за адресою ty@dlnews.com.

Source link

Поділіться своєю любов'ю