Жертва шахраїв кидає 30 000 доларів готівкою в біткойн-машину: Pepper Pike Police Blotter

ПЕРЕЦЬ ЩУКА, Огайо

Крадіжка шляхом обману, шахрайство: бульвар Шейкер

Мешканець віком 70 років повідомив 15 травня, що напередодні його комп’ютер завис, після чого на екрані з’явилося спливаюче повідомлення про те, що техніки Microsoft готові допомогти.

Він сказав, що зателефонував на номер, і його переконали зняти 30 000 доларів готівкою зі свого банку в Норт-Роялтоні, де співробітники, як повідомляється, намагалися його зупинити, сказавши, що це схоже на шахрайство.

Потім жертва поклала гроші в біткойн-банкомат, імовірно, у Нортфілді. Поліція зазначила, що готівка може бути опущена в будь-який біткойн-автомат важко відстежити.

Крадіжка (магазинна крадіжка): Pinetree Road

Поліцейські наздогнали підозрюваного крадія, відомого своїми екстравагантні смаки у продуктовому магазині Pepper Pike Heinen на початку цього року.

Після того, як поліція Бічвуда заарештувала 46-річного чоловіка з Шейкер-Хайтс 13 травня в їхньому Giant Eagle, офіцери Pepper Pike мали можливість поспитати його та підтвердити попередній документ, який вони розробили.

Тепер його звинувачують у муніципальному суді Шейкер-Хайтс за двома додатковими пунктами звинувачення в крадіжці, пов’язаній із крадіжкою, пов’язаною з шампанським на суму 360 доларів США, викраденим 10 січня, а також двома пачками крабових ніжок вартістю близько 100 доларів США 2 лютого.

Також є одна спроба крадіжки, пов’язана з чотирма пляшками шампанського та трьома пачками крабових ніжок 28 лютого, коли його зупинили та стверджували, що він заплатив за них понад 300 доларів, перш ніж вийти з магазину без товару.

З перших повідомлень було незрозуміло, що підозрюваний намагався вкрасти з магазину Beachwood Giant Eagle.

Пошкодження майна: Bryce Road

Мешканець повідомив про пошкодження та графіті на паркані на сусідній території близько 9:45 ранку 17 травня.

Крадіжка особистих даних: бульвар Шейкер

Мешканець повідомив 10 травня, що він отримав повідомлення від Goldman Sachs про те, що на його ощадному рахунку перевищено кредит. Потім він повідомив банку, що не має в них ощадного рахунку, оскільки поліція зазначила, що мешканець не втратив грошей у результаті шахрайської діяльності.

Порушення: шлях лугового жайворонка

Поліція відреагувала на повідомлення про гарячу сварку вдома близько 17:00 14 травня, прибувши, щоб виявити хлопця та дівчину, які посварилися через недавню покупку кредитною карткою. Повідомлень про постраждалих немає, поліцейські врегулювали ситуацію.

Отримуйте поліцейські блотери електронною поштою щодня безкоштовно за допомогою нашої нової розсилки Police Blotter. Зареєструйтесь на cleveland.com/newsletters

Читайте більше з Прикро Солон нд.

Source link

Поділіться своєю любов'ю