Прибутки Nvidia та Target зросли після Dow, акції мають історичний тиждень

Який винятковий тиждень був для фондового ринку. Індекс Dow перетнув позначку в 40 тис вперше за свою 128-річну історію, і S&P 500 і Nasdaq досягли своїх піків в той же день.

Повернення «Киця, що реве» був сюрпризом, але більшим сюрпризом було те, як акції мемів, наприклад GameStop і AMC, бум і крах так швидко, і memecoins взагалі не збентежились поверненнямніби вони ніколи не мали жодного відношення до тренду мемів.

Крім того, легкість інфляції підвищив очікування щодо зниження процентних ставок пізніше цього року, створюючи настрій для торгівлі наступного тижня. Федеральна резервна система оприлюднить нові дані про продажі житла в четвер, щоб допомогти прояснити траєкторію розвитку економіки.

Цей тиждень буде наповнений кількома цікавими звітами про прибутки, технічним подіями та деякими святами з піцою.

Усі очі прикуті до звіту про прибутки Nvidia

Штучний інтелект (AI) Nvidia оголосить про свій перший квартал 2025 фінансового року в середу після дзвінка про закриття.

Nvidia наблизився до історичних максимумів у четвер, досягнувши 953,83 доларів США за акцію протягом дня до завершення зниження. Акції закриваються на рекордно високому рівні 950,02 доларів США за акцію, якого він досяг 25 березня.

Напередодні звіту про прибутки Nvidia за перший квартал наступної середи Уолл-стріт встановлює свої очікування щодо доходу компанії в першому кварталі на рівні 24,5 мільярдів доларів, згідно з оцінками аналітиків FactSet. Однак аналітик KeyBanc Джон Він сказав, що Nvidia, ймовірно, повідомить про доходи в першому кварталі в розмірі 26 мільярдів доларів, а на другий квартал прогнозує близько 28,5 мільярдів доларів.

Очікується, що чистий прибуток компанії складе 12,87 мільярда доларів США, що демонструє значне зростання порівняно з останнім кварталом 2024 фінансового року та значне збільшення прибутку в розмірі 2,04 мільярда доларів США, заявленого рік тому. Аналітики очікують, що прибуток на акцію за перший квартал становитиме 5,17 долара порівняно з 82 центами за той самий період минулого року.

Акції Nvidia є зросла приблизно на 99% цього року; в акції компанії зросли після звіту про прибутки за четвертий квартал у лютому. Акції виробника мікросхем зазнали удару безпосередньо перед прибутками, але повернулися після звіту про дохід у розмірі 22 мільярдів доларів, що майже на 270% більше, ніж у попередньому році. Акції зросли на колосальні 226% за останні 12 місяців.

Microsoft проводить захід зі штучного інтелекту

Так само, як Nvidia процвітає, здається, що всі хочуть штучний інтелект. Технологічний гігант Microsoft проводить подію AI у понеділок, 20 травня, за день до початку події Build 2024, орієнтованої на розробників. Генеральний директор компанії Сатья Наделла обговорить, як штучний інтелект буде включено в апаратне та програмне забезпечення. Подія не транслюватиметься в прямому ефірі, і вона буде відкрита лише для журналістів, які будуть присутні особисто.

Інші звіти про прибутки для перегляду

Окрім надпотужної Nvidia, інвестори також дивитимуться звіти про прибутки від TJX і Target у середу та Dollar Tree і Ross Stores у четвер.

Не забудьте відвідати біткойн-піцу-вечірку

Біткойн-піца-вечірка також у середу. Цей день відзначається на честь дня, коли біткойн вперше був використаний у комерційних цілях.

22 травня 2010 року чоловік із Флориди на ім’я Ласло Ганєч заплатив 10 000 біткоінів за дві піци в Papa John's. У той час 10 000 біткойнів коштували 41 долар; така кількість біткойнів зараз коштує приголомшливих 650 мільйонів доларів.

Окрім урочистостей, хештеги, такі як #BitcoinPizzaDay і #PizzaForBitcoin, щороку з’являються на платформах соціальних мереж, оскільки ентузіасти біткойнів святкують, наскільки далеко просунулася криптовалюта.

– Брітні Нгуен внесла свій внесок у цю статтю

Source link

Поділіться своєю любов'ю