Жертви Mt. Gox повідомляють про подвійні виплати через злом біткойнів у 2014 році

Фото: Кіоші Ота/Блумберг (Getty Images)

Що ж, це один із способів побачити, як ваші інвестиції окупляться. У 2014 році найбільша криптовалютна біржа у світі Mt. Gox зазнала сумнозвісного злому, внаслідок якого з платформи було викрадено 850 000 біткойнів. У вівторок, майже через 10 років, жертви нарешті починають отримувати свої гроші. Однак деякі повідомляють, що Mt.Gox випадково надіслав «подвійні платежі», і довірені особи вимагають повернути їх частину.

«Через системну проблему переказ грошей вам було випадково здійснено двічі», — сказав Mt. Gox в електронному листі численним кредиторам, розміщеному на сайті Reddit. «Зверніть увагу, що ви не маєте права отримувати другий переказ і маєте юридичне зобов’язання повернути вищезазначену суму довіреній особі реабілітації».

Через злом Mt. Gox оголосила про банкрутство в 2014 році. Наприкінці того року 850 000 біткойнів коштували приблизно 272 мільйони доларів, але з тих пір ціни на біткойн різко зросли, і тепер вони коштують понад 35 мільярдів доларів. Протягом останніх 10 років кредитори чекали від довірених осіб Mt.Gox повернення вкрадених коштів. Довірені особи відновили приблизно 20% зламу, і у вівторок жертви нарешті почали бачити виплати на їхні рахунки PayPal. Однак, як повідомляється, Маунт-Гокс просить повернути частину цього.

Жертви злому Mt.Gox не можуть відпочити. У електронному листі від Mt. Gox йдеться, що деякі користувачі отримали два ідентичні платежі, перший був офіційним погашенням, а другий був помилкою, яку довірені особи хотіли б повернути. Користувачі субредіту про неплатоспроможність Mt. Gox висловили розчарування тим, що після 10 років очікування вони все ще не покінчили з цим фіаско. Mt. Gox ще не опублікував офіційних коментарів щодо ситуації, тому багато з цих деталей досі незрозумілі.

Кредитори мали можливість отримати свої кошти через криптовалюту, банківський переказ на свої банківські рахунки або PayPal. Схоже, що у вівторок було розпочато лише виплати PayPal. Адміністратори Mt. Gox мають до Жовтень 2024 року завершити виплати кредиторам, повідомляє CoinDesk. На думку аналітиків UBS, великі виплати в біткойнах навряд чи дестабілізують крипторинки. Однак у вівторок ціна біткойна впала більш ніж на 3%.

Source link

Поділіться своєю любов'ю