Китайський студент під об’єктивом через володіння біткойн-рудником у США на 6 мільйонів доларів

Біткойн-рудник вартістю 6 мільйонів доларів у Техасі Чаннінг потрапив під об’єктив через його зв’язки з Китаєм. 23-річний китайський студент на ім’я Джеррі Ю є основним власником закладу. Шахта складається з кількох десятків будівель, призначених для розміщення 6000 спеціалізованих комп’ютерів, повідомляє The New York Times. Спеціалізовані комп’ютери в шахті Ченнінга можуть працювати вдень і вночі, намагаючись вгадати правильну послідовність чисел, які заробляють нові біткойни. Цікаво, що об’єкт, який є великим обчислювальним центром, був куплений за криптовалюту.

Біткойн-рудник вартістю 6 мільйонів доларів у Техасі Чаннінг потрапив під об’єктив через його зв’язки з Китаєм. (фото з файлу REUTERS)

Ю потрапив під об’єктив через передбачувані китайські інвестиції в будівництво або запуск крипторудників у Сполучених Штатах. За допомогою шахт китайські інвестори генерують криптовалюту, як-от біткойн, яку вони можуть перевести в долари США на біржах. Китайське володіння шахтою розглядається з упором на національну безпеку.

Підведіть підсумки минулого року та готуйтеся до 2024 року з HT! Натисніть тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ| Топ-10 найбільш «небезпечних» міст США під час святкового сезону: звіт

Діяльність Ю виникла після того, як його компанія BitRush Inc., також відома як BytesRush, потрапила в судові проблеми після того, як підрядники, які працювали на його шахті Channing, стверджували, що їм не повністю заплатили за свою роботу.

У звіті наголошується, що джерело коштів для майнінгу не було встановлено, оскільки інвестори направили гроші через офшорну біржу Binance та використовували криптовалюту під назвою Tether.

У звіті також зазначається, що китайські інвестори можуть використовувати шахту Чаннінг, щоб уникнути банківської системи США та федеральних норм. У ньому наголошується, що під час традиційної транзакції банки знають про джерело коштів і можуть повідомляти про будь-які підозрілі грошові перекази в Казначейство США.

В одному з судових процесів за участю Юй, штат Техас, компанія Crypton Mining Solutions позначила звинувачення в тому, що інвестори в шахту Чаннінг «є не лише громадянами Китаю, а й громадянами, які займають дуже політичні та впливові бізнес-позиції».

Відкрийте світ переваг із HT! Від змістовних інформаційних бюлетенів до сповіщень про новини в реальному часі та персоналізованої стрічки новин – усе це тут, на відстані одного кліка! –Увійдіть зараз!

Source link

Поділіться своєю любов'ю