Спотовий біткойн-ETF може бути схвалений у січні 2024 року

Ціна біткойн зросла в 2023 році, оскільки інвестори очікують схвалення першого місця в США біткойн-біржовий фондщо стане важливою віхою для інвесторів у криптовалюту, кажуть експерти.

На початку грудня цифрова валюта досяг $44 000 вперше з квітня 2022 року, а приріст з початку року перевищив 160%, станом на 21 грудня, в основному через оптимізм щодо спотового біткойн ETF.

Тим часом тривають дискусії між Комісією з цінних паперів і бірж і менеджерами активів, які сподіваються вивести біткойн ETF просунулися до технічних деталей, сигналізуючи деяким експертам, що затвердження може бути неминучим.

Більше десятка фірм — в т.ч BlackRockWisdomTree, Valkyrie та інші — чекають зеленого світла від SEC, яке може надійти на початку січня.

Більше від ETF Strategist

Ось огляд інших історій, які пропонують інвесторам зрозуміти ETF.

«Для інвесторів ETF це був би найкращий продукт на ринку», — сказав Брайан Армор, директор із дослідження пасивних стратегій у Північній Америці Morningstar. «Всі інші варіанти зараз мають різного ступеня недоліки».

Зараз американські інвестори можуть купувати ф’ючерсні ETF на біткойн, які володіють ф’ючерсними контрактами на біткойн або угодами про купівлю чи продаж активу пізніше за погодженою ціною. Довгоочікуваний біткойн спотовий ETF інвестував би в цифрові активи напряму.

Якщо SEC підпише спотовий біткойн ETF, Armor очікує «пакетного затвердження» з кількома листингами ETF в один день. «Я очікую, що вони керуватимуть спотовими ETF цілісно, ​​тому що більшість емітентів використовують подібні підходи» до заявок, сказав він.

«Є багато хороших ознак того, що SEC більш серйозно ставиться до останньої партії документів», — сказав Армор. «Я більш оптимістично налаштований щодо біткойн ETF, ніж будь-коли раніше».

Деякі криптоінвестори очікують зростання біткойна після схвалення, але також можливо, що ціна впаде, оскільки інвестори продають, щоб отримати прибуток, сказав Армор.

Криптовалюта залишається «надзвичайно мінливим» активом

Хоча схвалення SEC спотового біткойн ETF може зробити клас активів більш доступним для мас, експерти закликають інвесторів розглянути свою толерантність до ризику та цілі перед тим, як вкладатися.

“Я думаю, це залежить від інвестора”, – сказав сертифікований фінансовий планувальник Бен Сміт, засновник Cove Financial Planning у Мілуокі. Якщо ви більш агресивний інвестор із апетитом до вищого ризику, спотовий біткойн-ETF може вписатися в диверсифікований портфель, сказав він.

І все-таки експерти часто пропонують обмеження впливу криптовалюти, наприклад від 1% до 5% вашого розподілу, щоб мінімізувати негативний вплив. «Він все ще залишається надзвичайно мінливим і спекулятивним активом», — додав Армор.

За даними Nasdaq за 2022 рік, близько 72% фінансових консультантів сказали, що вони з більшою ймовірністю інвестували б у криптовалюту, якби спотові ETF були схвалені в США. опитування 500 радників.

Source link

Поділіться своєю любов'ю