Керолайн Еллісон говорить про війну між FTX і Binance: дайджест Ходлера, жовтень.

Головні новини цього тижня

Керолайн Еллісон хотіла піти у відставку, але побоювалася, що банк втече на FTX

Керолайн Еллісон, колишній генеральний директор Alameda Research, цього тижня давала свідчення протягом понад 10 годин на суді над Семом Бенкманом-Фрідом, пропонуючи більш детальну інформацію про події, які передбачили фіаско FTX у листопаді 2022 року. Зі свідчень Еллісон присяжні дізналися, що вона планував покинути Аламеду за кілька місяців до його краху, але побоювався, що банк буде використовувати FTX на тлі спаду криптовалютного ринку. Тиждень також показав запис, представлений як доказ у справі показано точний момент, коли Еллісон розповів співробітникам про використання Alameda депозитів клієнтів FTX. Серед ключових моментів суду над Бенкманом-Фрідом були викриття сфабрикованих балансів, щоб ввести в оману криптокредиторів, а також свідчення генерального директора BlockFi Зака ​​Прінса. Перегляньте основні моменти цього тижня від команди Cointelegraph на землі.

За кілька місяців до краху криптобіржі FTX колишній генеральний директор Сем Бенкман-Фрід «злякався» з приводу покупки акцій Snapchat, залучення капіталу від саудівської королівської сім’ї і змусити регулятори розправитися з конкуруючою криптобіржею Binance, за наданими в суді доказами цього тижня в рамках кримінального провадження, яке триває. Бенкмен-Фрід вважав, що Binance злив баланс Alameda ЗМІ у 2022 році. Згідно з документом від 6 листопада 2022 року, Бенкман-Фрід написав, що Binance «взяв участь у піар-кампанії проти нас». У ньому сказано, що Binance «витік балансу; написав про це в блозі; передав його в Coindesk; потім дуже публічно оголосили, що вони продають 500 мільйонів доларів FTT у відповідь на це, водночас закликаючи клієнтів бути обережними з FTX».

Повідомляється, що SEC не буде оскаржувати рішення суду щодо Grayscale Bitcoin ETF

Комісія з цінних паперів і бірж США повідомляється, що не планує оскаржувати нещодавнє рішення суду яка віддала перевагу Grayscale Investments. Рішення вимагає, щоб SEC розглянула заявку фірми на спотовий біткойн-біржовий фонд (ETF). Передбачуване рішення SEC не подавати апеляцію не обов’язково означає, що заявку Grayscale буде схвалено. Якщо повідомлення правдиві, SEC потрібно буде виконати серпневий наказ суду та переглянути заявку Grayscale щодо зміни її Grayscale Bitcoin Trust на спотовий Bitcoin ETF.Terraform Labs стверджує, що Citadel Securities причетна до краху стейблкойна

Terraform Labs знову вказав пальцем на маркет-мейкера Citadel Securities за його роль у передбачуваних «узгоджених, навмисних зусиллях», спрямованих на відмову від депеґу стейблкойна TerraUSD у 2022 році. 10 жовтня Terraform Labs подала клопотання в Сполучених Штатах, щоб змусити Citadel Securities надати документи, що стосуються її торгової діяльності в Травень 2022 року, коли TerraUSD Classic відключено. У своїй заяві Terraform стверджувала, що документи є вирішальними для її захисту в позові, поданому Комісією з цінних паперів і бірж США в лютому, який стверджував, що Terraform Labs і її засновник До Квон причетні до «оркестрування багатомільярдного капіталу». шахрайство з цінними паперами криптоактивів». Однак Citadel Securities раніше заперечувала торгівлю стейблкоїном TerraUSD у травні 2022 року.

Mastercard оголошує про успішні результати випробування CBDC

Mastercard завершив випробування, пов’язане з обгортанням цифрові валюти центрального банку (CBDC) на різних блокчейнах, подібні до загорнутого біткойна та загорнутого ефіру. Випробування було проведено з Резервним банком Австралії та Кооперативним дослідницьким центром цифрових фінансів країни CBDC. Mastercard заявила, що це рішення дозволило власнику CBDC придбати незамінний токен (NFT), розміщений на Ethereum. «Процес «заблокував» необхідну кількість пілотних CBDC на пілотній платформі CBDC RBA та викарбував еквівалентну кількість загорнутих пілотних токенів CBDC на Ethereum», — написав платіжний процесор.

Переможці та переможені

Наприкінці тижня Bitcoin (BTC) знаходиться в 26 892 долари СШАЕфір (ETH) в 1551 долар США і XRP в 0,48 долара США. Загальна ринкова капіталізація становить 1,05 долара США трильйон, відповідно до CoinMarketCap.

Серед 100 найбільших криптовалют трійку найбільших прибутків альткойнів тижня становить Loom Network (Ткацький стан) на 86,71%, Trust Wallet Token (TWT) на 16,72% і Tether Gold (XAUt) на 5,16%.

Трійка альткойнів, які програли тижня, — Mantle (MNT) на -17,27%, Rocket Pool (RPL) на -14,39% і Avalanche (AVAX) на -13,39%.

Щоб дізнатися більше про ціни на криптовалюту, обов’язково прочитайте Аналіз ринку Cointelegraph.

Читайте також


особливості

Незважаючи на поганий реп, NFT можуть бути силою добра


особливості

Тепер ви можете клонувати NFT як «імітатори»: ось що це означає

Найбільш пам’ятні цитати

«Насправді це наше домашнє завдання. Справді навчати людей про переваги використання блокчейну».

Грейс Сабандарспівзасновник Indonesia Blockchain and Metaverse Center

«Ринки криптоактивів, включаючи DeFi, на даний момент не становлять значних ризиків для фінансової стабільності».

Європейське управління з цінних паперів і ринків

«Мене хвилювало те, що клієнти вилучають гроші з FTX, це втеча, люди можуть постраждати. […] Мені було погано. Якби люди дізналися [about Alameda using FTX funds]вони всі спробують вийти з FTX».

Керолайн Еллісонколишній генеральний директор Alameda Research

«Те, що цифрові гаманці, підключені до ХАМАС, отримали мільйони доларів у криптовалютах, викликає тривогу і має стати тривожним дзвіночком для законодавців і регуляторів».

Елізабет Уорренсенатор США

«Біткойн і Ethereum можуть здаватися протилежностями, але вони можуть співіснувати та доповнювати один одного».

Віллем Шроегенеральний директор Botanix Labs

«Люди, які вірять, що SBFraud — це «хороший хлопець», який припустився «помилок», і FTX ріс надто швидко, і все це втекло від нього, НІКОЛИ не повинні відповідати за чужі гроші».

Джон Дітонадвокат і криптоадвокат

Прогноз тижня

Смуга програшів Ethereum проти Bitcoin досягає 15 місяців — чи може ціна ETH змінити курс?

Ціна рідного токена Ethereum, Ether, торгується близько 15-місячного мінімуму порівняно з біткойнами, і найнижчий відтоді, як Ethereum перейшов на proof-of-stake. На початку цього тижня пара ETH/BTC впала до 0,056 BTC. Таким чином, пара опустилася нижче своєї 200-тижневої експоненціальної ковзної середньої (200-тижневої EMA; блакитна хвиля) близько 0,058 BTC, підвищуючи ризики зниження до 2023 року.

200-тижневий EMA історично служив надійним рівнем підтримки для ETH/BTC.

ETH/BTC очікує схожих ризиків розпродажу в 2023 році після втрати 200-тижневої EMA як підтримки. У цьому випадку наступна цільова сторона зниження, схоже, буде близько лінії Фібоначчі 0,5 біля 0,051 BTC у 2023 році, приблизно на 9,5% нижче від поточного рівня цін.

І навпаки, ціна ETH може відскочити до своєї 50-тижневої EMA (червона хвиля) близько 0,065 BTC, якщо вона відновить 200-тижневу EMA як підтримку.

FUD тижня

Помилка чи відмивання грошей? Користувач платить 1,6 мільйона доларів за CrypToadz NFT

Один із CrypToadz NFT, середня ціна якого не перевищує 1000 доларів США, було куплено за приголомшливі 1055 обертових ефірів, що еквівалентно 1,6 млн дол. Колекція CrypToadz була запущена під час буму NFT у 2021 році та перевищила обсяг торгів ефіром у 38 мільйонів доларів протягом перших 10 днів на ринку. Ціна, яку заплатив анонімний користувач за NFT, викликала запитання серед спільноти. Два тижні тому цей предмет було придбано за 0,95 ETH (близько 1600 доларів США), а потім продано за ціною в тисячу разів вищою.

Стайблкойн USDR знижується до 0,53 долара, але команда обіцяє надати рішення

Захищений нерухомістю стейблкойн USDR втратив прив’язку до долара США після стрімкого викупу призвело до виснаження ліквідних активів, таких як Dai зі своєї скарбниці. USDR, що підтримується сумішшю криптовалют і холдингів нерухомості, випускається протоколом Tangible, децентралізованим фінансовим проектом, який прагне токенізувати житло та інші активи реального світу. Під час кризи трейдер повідомляє обміняв 131 350 USDR на 0 USD Coinщо призведе до повної втрати інвестицій.

HTX повертає 8 мільйонів доларів США у вигляді вкрадених коштів і виплачує винагороду хакеру в розмірі 250 ETH

Криптобіржа HTX від Huobi Global підтвердив повернення викрадених коштів хакером наприкінці вересня та призначив винагороду у 250 ефірів після вирішення проблеми. 25 вересня з одного з гарячих гаманців HTX було вичерпано 5000 ETH, що на той час коштувало приблизно 8 мільйонів доларів. Невдовзі після злому компанія зв’язалася з хакером і заявила, що знає його особу. Зрештою HTX запропонувала виплатити винагороду у розмірі 5% на суму близько 400 000 доларів США та не вживати жодних судових заходів, якщо вони повернуть 95% коштів до кінцевого терміну 2 жовтня.

За межами криптовалюти: докази з нульовим знанням демонструють потенціал від голосування до фінансів

Нова криптографічна технологія може надати допомогу з двома гострими потребами 21-го століття: конфіденційністю та правдою.

Елеанор Терретт про імітаторів і кращу криптоіндустрію

Продюсер Fox Business Елеанор Терретт після того, як вона почала коментувати позов SEC проти Ripple.

Передбачуваний китайський хабар SBF, Binance уточнює блокування рахунку: Asia Express

SBF нібито підкуповує китайських чиновників Маючи 150 мільйонів доларів на розморожування рахунків, Binance виправдовує блокування користувачів ХАМАС, тим часом хакер Huobi повертає всі 8 мільйонів доларів у викрадених активах.

Колектив редакції

Автори та журналісти Cointelegraph Magazine зробили свій внесок у цю статтю.

Source link

Поділіться своєю любов'ю