Ferrari прийматиме біткойни та ефіри як плату за розкішні автомобілі

Італійський виробник розкішних автомобілів Ferrari вирішив включити криптовалюту як спосіб оплати у відповідь на вимоги дилерів і ринку.

Компанія з Маранелло, Італія, почне приймати покупки своїх розкішних автомобілів за допомогою криптовалюти в США, плануючи розширити новий варіант оплати в Європі в першому кварталі (1 квартал) 2024 року, Reuters повідомили.

Головний маркетинговий і комерційний директор компанії Енріко Галлієра розповів виданню, що багато клієнтів Ferrari є криптоінвесторами, і включення криптовалюти як опції дозволить компанії зв’язатися з потенційними клієнтами.

Потенційні клієнти включають «молодих інвесторів, які збудували свої статки на криптовалютах», тоді як інші є «більш традиційними інвесторами, які хочуть диверсифікувати свої портфелі», сказав Галлієра.

Наразі виробник розкішних автомобілів підтримуватиме крипто-покупки за допомогою біткойнів (BTC) та ефір (ETH) — дві найбільші криптовалюти за ринковою капіталізацією. Очікується, що компанія також прийматиме стейблкойни USDC і співпрацює з процесором криптовалютних платежів Bitpay на його початковій стадії в США.

Bitpay негайно конвертує криптовалютні платежі у фіатну валюту, щоб захистити від волатильності, пов’язаної з криптовалютою, а також підтвердить, що криптовалюта, яка використовується для платежів, походить не від будь-якої незаконної діяльності, а із законних джерел.

За словами Галлієри, оплата через криптовалюту не стягуватиме доплат, комісій або додаткових зборів. Керівництво Ferrari не назвало кількість автомобілів, які, як очікується, будуть продані через новий платіжний засіб.

Відновлювані джерела енергії

Включення криптовалюти в Ferrari відповідає меті стати нейтральним викидом вуглецю до 2030 року. Галлієра зазначив, як криптовалюти зменшили свій вуглецевий слід завдяки оновленню програмного забезпечення та використанню більшої кількості відновлюваних ресурсів.

Виробник електромобілів Tesla, який дозволяв клієнтам купувати автомобіль Tesla за біткойн у 2021 році, призупинив можливість оплати менш ніж через два місяці через екологічні проблеми.

За словами генерального директора Tesla Ілона Маска в той час, компанія відновить виплати BTC, якщо чисті джерела енергії майнерів досягнуть 50%. Відтоді використання чистої енергії при видобутку біткойнів перевищило позначку в 50%, що призвело до припущень щодо того, чи Tesla знову почне приймати платежі BTC.


Слідкуйте за нами в Новинах Google

Source link

Поділіться своєю любов'ю