Представники Пентагону спостерігають за майном біткойнів, що належить Китаю, у Вайомінгу: NYT

  • Шахта біткойнів у штаті Вайомінг знаходиться на радарі чиновників Пентагону.
  • Шахта підключена до кількох китайських компаній і розташована навпроти центру обробки даних Microsoft.
  • У компанії заявили, що його розміщення поблизу дата-центру, який підтримує Пентагон, не було пов’язане.

Співробітники Пентагону спостерігають за операцією з біткойнами в Вайомінг яка розташована навпроти центру обробки даних Microsoft і сусідньої військової бази, стурбовані тим, що зв’язки власників із Китаєм можуть становити загрозу національній безпеці. Нью-Йорк Таймс.

Microsoft вважала, що це розташування може дозволити уряду Китаю «здійснювати повномасштабні операції зі збору розвідданих», спрямовані на центр обробки даних і базу ВПС Френсіс Е. Воррен, де розміщені міжконтинентальні балистічні ракети.

The операція криптомайнінгу вперше потрапив до компетенції уряду США після того, як команда в Microsoft подав звіт до Комітету з іноземних інвестицій у серпні 2022 року. Команда вважала, що майнінгові операції мали потенціал для збору інформації з центру обробки даних, що підтримує операційні потреби П’ятикутникповідомляє Times.

«У Microsoft немає прямих вказівок на зловмисну ​​діяльність цієї організації», — написала Microsoft у Times. «Однак, в очікуванні подальших відкриттів, ми припускаємо можливість того, що обчислювальна потужність операції з криптомайнінгу на промисловому рівні, а також присутність невстановленої кількості громадян Китаю в безпосередній близькості від центру обробки даних Microsoft і однієї з трьох баз стратегічних ракет в США, забезпечує значні вектори загрози».

У 2021 році Китай заборонив ресурсомістку практику Майнінг біткоіни. Підприємства на ринку криптовалют намагалися закріпитися в інших країнах, включаючи США.

The Times ідентифікувала шахти в 12 штатах, якими володіли громадяни Китаю. За інформацією видання, деякі з них мали зв’язки з китайський уряддеякі ні, а інші не можна було легко відстежити.

Центр Шайєнна, штат Вайомінг, був однією з таких шахт, згідно з Times. The Times повідомила, що видобуток пов’язаний з п’ятьма різними компаніями, одна з яких, Bit Origin Ltd., раніше зареєстрована як компанія з переробки свинини в США. Кайманові острови.

Лі Цзямін, президент Bit Origin Ltd., сказав, що центр обробки даних Microsoft або сусідня військова база не мають нічого спільного з тим, чому було обрано цей район. Натомість там розмістили шахту, оскільки місцева комунальна компанія погодилася працювати з Bit Origin.

«Незважаючи на те, що ми сусіди Microsoft і розташовані за пару миль від бази, без електроенергії це нічого — бізнес не може досягти успіху», — сказав Цзямін Times.

Офіційні особи, які спілкувалися з Times, посилалися на занепокоєння, що шахти, які використовують величезну кількість електроенергії у своїй діяльності, будуть використовуватися для цілеспрямованого завалення електричні мережі спричинити планові відключення електроенергії та повне інше кібератаки.

Американські офіційні особи висловлюють зростаючу стурбованість тим, що китайський уряд намагається націлити та зірвати військові операції США. В липні, часи повідомили про ідентифікацію військових Китайське шкідливе програмне забезпечення які можуть порушити електропостачання, воду та зв’язок із військовими базами.

Source link

Поділіться своєю любов'ю