Комісії за транзакції впали до 35% від доходу біткойн-майнерів після халвінгу: CryptoQuant

Частка доходу біткойн-майнерів, що надходить від комісії за транзакції, значно впала після різкого зростання в день останнього халвінгу.

CryptoQuant звіт показало, що комісія за транзакції тепер становить 35% від загального доходу майнерів, що є значним зниженням порівняно з 75%, зафіксованими 19 квітня.

Комісія за транзакції зростає під час халвінгу

Четвертий Халвінг біткойнаякий відбувся минулої п’ятниці, скоротив винагороду майнерам за блоки вдвічі до 3,125 біткойнів (BTC), в результаті чого щоденна емісія знизилася в середньому з 900 BTC до 450 BTC.

У день уповільнення щоденний дохід майнерів підскочив до 100 мільйонів доларів США завдяки помітному шип у комісії за транзакції. Щоденні комісії в мережі біткойн зросли до 1258 BTC (80 мільйонів доларів США), ніколи раніше не баченого рівня, що становить 75% від загального доходу за той день.

Один головний пропелер Серед високих комісій за транзакції був протокол Runes, який спонукав мережеву активність після того, як він був запущений на блоку халвінгу біткойнів. Runes дозволяє випускати та передавати взаємозамінні токени через зберігання даних у кодах OP RETURN. Використання кодів у день удвічі досягло рекордного рівня в 512 000, оскільки користувачі почали використовувати протокол Runes.

Значне падіння комісії

Менш ніж за 24 години після халвінгу комісії за транзакції повернулися до нижчих рівнів залишився там. Комісії наразі становлять 35% від загального доходу майнерів, тоді як останній зараз коливається близько 50 мільйонів доларів, що на 35% менше від рекордно високого рівня до скорочення вдвічі в приблизно 78 мільйонів доларів.

Згідно з даними YCharts, комісії за транзакції біткойн мають впав з 80 мільйонів доларів 20 квітня до 6 мільйонів доларів. За останній тиждень вони коливалися в середньому на рівні 16 мільйонів доларів, а найнижчий показник був зафіксований 26 квітня.

Більш високі комісії за транзакції та зростання цін на BTC допоможуть майнерам утриматися на плаву, оскільки їхні винагороди за блоки скоротилися вдвічі. Комісії та BTC стрімко падають з кожним днем борючись щоб перевищити 64 000 доларів, деякі майнери незабаром можуть бути змушені звільнитися.

Тим не менш, CryptoQuant сказав, що ще занадто рано бачити будь-які довгострокові наслідки халвінгу для хешрейту мережі, оскільки майнери, схоже, працювали з тією ж швидкістю до халвінгу. Хешрейт мережі Bitcoin становить 617 EH/s, тоді як його хеш-ціна зараз становить 0,07 долара за TH/s, що є найнижчим показником з жовтня.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

ОБМЕЖЕНА ПРОПОЗИЦІЯ 2024 для читачів CryptoPotato на Bybit: Скористайтеся цим посиланням зареєструватися та безкоштовно відкрити позицію BTC-USDT на 500 доларів США на Bybit Exchange!

Source link

Поділіться своєю любов'ю