Крах спотових потоків ETF підриває настрої інвесторів BTC

  • Ціна біткойна хоче зрости, але негативні потоки для спотових BTC ETF підривають настрої ринку.
  • Ціна Ethereum може впасти до 3160 доларів на тлі юридичної тяганини та питання про те, чи є ETH цінним папером.
  • XRP, перекинувши $0,6677 на підтримку, може залучити достатній імпульс, щоб підняти ціну Ripple до нового діапазону вище $0,7440.

Після засідання Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC) і прес-конференції в середу, Ціна біткойна показала силу. Зауваження голови ФРС Джерома Пауелла були такими голубинийпросто недостатньо, щоб витіснити ведмежі настрої, які виникають із скороченням потоків із спотового ринку біржових фондів біткойн (ETF).

«Все вже позаду», — сказав спеціаліст ETF Джеймс Сейффарт. Його колега Ерік Балчунас з Bloomberg додав: «Це було весело, поки це тривало».

Аналітики ETF з Bloomberg Intelligence начебто викинули рушник після кількох днів стабільних потоків. Якщо такі дні перетворюються на тижні, наратив може бути зовсім іншим.

Читайте також: Ціна біткойна може досягти нового ATH, але є застереження щодо цього відскоку

Настрої на ринку біткойнів погіршилися

У той час як зауваження Пауелла вселили надію на ринок BTC, негативні потоки підірвали настрої інвесторів, і тепер ціна біткойна зростає. Зростаючий тиск на накладні витрати через прості ковзні середні (SMA) на таймфреймі H3 загрожує потенціалу зростання BTC, оскільки трейдери продовжують знижувати ризики.

Ціна біткойна може впасти до рівня підтримки в 61 038 доларів, оскільки тиск на купівлю продовжує зменшуватися. Це можна побачити за падінням індексу відносної сили (RSI), який уже здійснив ведмежий кросовер нижче сигнальної лінії (жовта смуга).

У минулому в усіх випадках, коли RSI перетинав сигнальну лінію на часовому відрізку H3, перебуваючи нижче середнього рівня 50, ціна біткойна відповідала тривалим падінням. Підкріплюючи цю перспективу, розбіжність конвергенції ковзної середньої (MACD) також збирається перевернути ведмежий на негативну територію.

3-годинний графік BTC/USDT

І навпаки, якщо відсторонити інвесторів або тих, хто хоче заробити на корекції, ціна біткойна може піднятися на північ, долаючи опір через 200-денну SMA на рівні 68 574 доларів або вище, перевищивши поріг у 69 000 доларів.

Закриття свічки вище вищезгаданого рівня сприяло б посиленню тиску на купівлю, посилаючи BTC до піку в 73 777 доларів або вище.

Читайте також: Ціна біткойна намагається відновитися напередодні першого Дня інвестора BTC у Нью-Йорку

Ціна Ethereum страждає від юридичних проблем

Ціна Ethereum (ETH) застрягла нижче 50% заповнювача Фібоначчі та може на деякий час консолідуватися в цій зоні, оскільки мережа бореться з державною владою. Обидва технічні показники, RSI та MACD спалахують ведмежими, причому перший пробиває нижче 50, тоді як MACD рухається нижче своєї сигнальної лінії.

Ціна Ethereum може переглянути базу в 3158 доларів для збільшення ліквідності перед наступним кроком, особливо якщо Bitcoin ціна продовжує демонструвати слабкість.

1-денний графік ETH/USDT

Однак, якщо бики зможуть підняти ціну Ethereum вище 3625 доларів США, щоденне закриття свічки вище цього рівня сприятиме зростанню кількості ордерів на покупку, що дасть Ethereum потрібне підвищення ціни, щоб продовжити рух на північ, ймовірно, щоб відновити свій пік вище психологічного рівня 4000 доларів. Такий крок означатиме підйом приблизно на 20% вище поточного рівня.

Читайте також: BlackRock запустить токенізований фонд на Ethereum, оскільки боротьба за ETF загострюється

Ціна Ripple очікує 0,7000 доларів

Ціна Ripple (XRP) консолідується в межах верхньої зони висхідного паралельного каналу. Підйом рівня RSI демонструє, що імпульс зростає. Відхилення індикатора моментуму вище 50 може спровокувати випадкове ралі, оскільки він фіксує бичачий кросовер вище сигнальної лінії (жовта смуга).

Якщо ціна XRP зможе закритися вище 0,6677 дол. США, скептики приєднаються. Наступний тиск на купівлю може підняти ціну токена грошових переказів до 0,7000 дол. У сильно зростаючому випадку, Ціна пульсації може розширити приріст до високого діапазону в $0,7440, приблизно на 16% вище поточного рівня.

XRP/USDT 1-денний графік

З іншого боку, якщо ті, хто раніше зафіксував прибуток, натиснуть на курок, заробляючи на результатах, охоплених за останні два дні, ціна Ripple може знизитися. Щодня свічник закриття нижче $0,5853 скасує бичачу тезу.

Читайте також: Власники XRP втрачають інтерес, втрачають активи, оскільки Ripple і SEC закривають судові процеси
Source link

Поділіться своєю любов'ю