За словами Гая Тернера з Coin Bureau, ось коли ціни на біткойни та альткоїни можуть справді стати параболічними

Ведучий каналу Coin Bureau Гай Тернер прогнозує бичачий прогноз для Bitcoin (BTC) та інші криптоактиви протягом найближчих місяців.

Тернер розповідає 2,44 мільйона підписників YouTube-каналу Coin Bureau стверджують, що біткойнам та іншим криптоактивам залишилося приблизно дев’ять місяців, щоб зафіксувати величезні прибутки.

Справа в тому, що BTC і альткоїни, ймовірно, закінчать рік набагато вище, ніж їхні останні ціни. Це означає нові історичні максимуми для BTC, які можуть бути ближчими до 100 000 доларів США, і історичні максимуми для більшості альткойнів, а не лише монет-мемів. У 2025 році ціни справді можуть стати параболічними».

На момент написання статті біткойн торгується за 67 169 доларів.

Ведучий Coin Bureau каже:

«Крім того факту, що в США буде більше політичної визначеності і, можливо, геополітичної визначеності, дуже ймовірно, що більшість центральних банків будуть знижувати процентні ставки до 2025 року. У той же час їм буде законно дозволено тримати криптовалюту на своїх балансах».

За словами Тернера, волатильність, ймовірно, виділить цей цикл криптовалютного ринку з усіх попередніх.

«З нашої точки зору, здається більш імовірним, що криптовалютний ринок здивує зростання незалежно від коригування інфляції. Це тому, що цей цикл криптовалютного ринку є першим, коли інституційний капітал може легко влитися на ринок. Ймовірно, це буде найбільший, який ми бачили досі. Просто пам’ятайте, що з часом настане спад. І коли це станеться, відтоки будуть такими ж великими».

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю