Крипто-кривава баня: альткойни розгромлені, оскільки танки біткойнів перед халвінгом

(Новини Kitco) – У вівторок на крипто-ринку продовжувала домінувати нестабільність до халвінгу, оскільки ціни змінили курс після стрибка в понеділок, коли біткойн (BTC) впав нижче 69 000 доларів, а альткоїни зазнали падіння.

Акції знижувалися протягом більшої частини торгового дня, оскільки інвестори залишалися осторонь перед завтрашнім звітом про індекс споживчих цін (CPI), який допоможе пролити світло на ймовірну динаміку процентних ставок у США. Зараз ринок бачить 57% ймовірність зниження ставки в червні, тоді як шанси на зниження в липні становлять 74%.

Зростання наприкінці торгу змогло підняти S&P і Nasdaq з негативної території на приріст на 0,14% і 0,32% відповідно, тоді як Dow фінішував без змін.

Дані, надані TradingView, показують, що біткойн перебував у спадному тренді після того, як у понеділок досяг свого піку в 72 800 доларів США, впавши на 6,82% і досягнувши мінімуму в 68 200 доларів у вівторок вдень, перш ніж покупцям-провалам вдалося підняти його вище 69 000 доларів.

BTC/USD Графік від TradingView

На момент написання статті BTC торгується на рівні 69 030 доларів США, що на 24-годинному графіку впало на 3,75%.

Очікується нестабільність

«Останнє макросередовище схоже на маятник, який постійно коливається між надією на ідеальну м’яку посадку за сценарієм Золотовласки та побоюваннями, що інфляція знову підніметься та змусить більш жорстку монетарну політику», — сказав ринковий аналітик Бладгуд у своїй останній статті. оновлення. «Наразі настрої, здається, дещо коливаються в бік зниження, акції мали незвичайне падіння у четвер, хоча більша частина цього була відновлена ​​після тижневого закриття».

«У будь-якому випадку, всі очі прикуті до завтрашнього випуску CPI, і консенсус-прогноз становить 3,5%», — сказав він. «З огляду на те, що ринок наляканий можливістю того, що ФРС, можливо, надто рано вжила сигналу «голуби», хоча досі немає ясності щодо того, коли нарешті відбудуться зниження ставок, будь-які сюрпризи щодо більш гарячої, ніж очікувалося, інфляції будуть мати величезний вплив на ринок».

«Зайве говорити, що рекомендується бути обережним, особливо якщо у вас є відкриті позиції з кредитним плечем», — попередив Бладгуд.

Хоча біткойн «успішно закрив тижневу свічку вище ключового рівня» минулого тижня, Бладгуд сказав, що «останнім часом спостерігає багато нерішучості, оскільки жодній зі сторін не вдається дотриматися після прориву в будь-якому напрямку».

«Однак ми все ще повільно дрейфуємо вгору та друкуємо більш високі мінімуми, що дає мені впевненість, що бики все ще контролюють ситуацію», — сказав він. «Велике випробування відбудеться на поточному історичному максимумі, який трохи перевищує $73 700».

«Окрім того, що BTC повернув собі рівень у 70 тисяч доларів, мало що змінилося», — зазначив Бладгуд. «Часи невизначені, оскільки ми збираємося скоротити BTC вдвічі відразу після створення нового ATH — а цикли зазвичай виглядають зовсім не так, — тому ми точно на незвіданій території».

Коротко торкаючись золота, він підкреслив, що «золото просто не зупиняється. Новий тиждень, новий рекорд за весь час. Зараз мало що можна зробити, окрім спостерігати, як він летить», — сказав він.

Загалом Бладгуд зазначив, що цей бичачий ринковий цикл на криптовалютному ринку відрізняється від усіх його попередніх досі, тому трейдерам було б розумно торгувати діаграмою перед ними, а не покладатися на фрактальні моделі чи попередні цикли, щоб визначити, що буде далі. .

«Окрім ATH біткойнів до халвінгу, ще одна річ, яка робить цей цикл незвичайним, полягає в тому, що мемкойни привертають так багато уваги — і так постійно — коли BTC ледь перевищує попередній ATH», — сказав він. «Хоча деякі бачать у цьому головний сигнал, я думаю, що це більше пов’язано з «дружньою до норм» природою мемкойнів».

«Замість того, щоб розуміти складні технічні деталі проекту та турбуватися про те, коли і як венчурні капіталісти скинуть свої мішки, багатьом новачкам на ринку набагато легше спекулювати на чомусь на основі того, наскільки це смішно та помітно», — додав він. . «Звичайно, це все ще здебільшого просто азартні ігри, оскільки існує незліченна кількість килимків для кожного мемкойна, який тягне в 100 разів, не кажучи вже про те, що навіть ті, які пампують, найчастіше навчають кількох людей, які отримали на початку, важкі уроки про ліквідність і стійкість».

«Зважаючи на це, все ще є технічно вражаючі проекти, які працюють чудово, і я вірю, що капітал почне все більше і більше обертатися на ці токени пізніше в циклі», – підсумував він.

За словами засновника MN Trading Міхаеля ван де Поппе, у найближчій перспективі біткойн, ймовірно, буде торгуватися в бік і консолідуватися до деякого часу після половини.

Альткойни слідують за біткойнами

Ринок альткойнів сильно постраждав від відкату біткойна: лише 10 токенів у топ-200 зареєстрували приріст більше ніж на 2%, тоді як переважна більшість зафіксували втрати.

Щоденні показники ринку криптовалют. Джерело: Coin360

Theta Fuel (TFUEL) лідирувала в зростанні зі збільшенням на 24,5%, за нею йшла Saga (SAGA), яка зросла на 10,4%, а MX Token (MX) піднявся на 9,4%. Meme coin dogwifhat (WIF) найбільше втратив, впавши на 14,9%, тоді як Arkham (ARKM) втратив 13,9%, а Wormhole (W) знизився на 13,5%.

Загальна ринкова капіталізація криптовалюти зараз становить 2,6 трильйона доларів, а рівень домінування біткойна становить 52,3%.

Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль, щоб забезпечити точність наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.Source link

Поділіться своєю любов'ю