Майкл Сейлор каже, що він буде купувати біткойни «назавжди», оскільки холдинги досягнуть 10 мільярдів доларів – DL News

  • Фірма Сейлора MicroStrategy придбала 190 000 біткойнів, щоб стати найбільшим корпоративним власником у світі.
  • Фірма стикається з жорсткою конкуренцією з боку партії нових спотових біткойн-ETF у США від BlackRock і Fidelity Investments.

Що стосується біткойнів, співзасновник і голова правління MicroStrategy Майкл Сейлор каже, що «купуватиме топ назавжди».

Підприємець і давній біткойн-бик, чия бізнес-аналітична фірма MicroStrategy є найбільшим у світі приватним власником біткойнів із капіталом 190 000 біткойнів 9,9 мільярдів доларіву вівторок підтвердив свої наміри продовжувати накопичувати.

В інтерв'ю с Bloomberg TVколи його запитали, коли буде сенс продати частину біткойн-холдингів компанії на суму майже 10 мільярдів доларів, Сейлор залишився непохитним.

«Немає причин продавати переможця, щоб купити переможених», — сказав він. «Біткойн — це стратегія виходу — це найсильніший актив».

Будьте попереду гри з нашими щотижневими інформаційними бюлетенями

Сейлор визначив біткойн як клас активів, подібний до золота та нерухомості.

«Капітал продовжуватиме надходити з цих класів активів у біткойн, оскільки біткойн технічно перевершує ці класи активів. Немає причин продавати переможця, щоб купити переможених».

Коментарі Сейлора прозвучали на тлі ажіотажу щодо біткойн-ETF після затвердження дев'яти спотових біткойн-продуктів ETF у січні.

Згідно з даними, біткойн-ETF BlackRock і Fidelity Investments за п’ять тижнів досягли 6,6 мільярдів доларів США та 4,4 мільярдів доларів відповідно. Новини DL' внутрішній трекер ETF.

Приєднуйтесь до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

MicroStrategy проти Bitcoin ETF

Під час заробітку презентація Раніше цього місяця фірма заявила, що придбала додаткові 56 650 біткойнів за середньою ціною 33 580 доларів протягом 2023 року.

MicroStrategy окреслила свою «унікальну ціннісну пропозицію» порівняно з новою партією спотових Bitcoin ETF. Фірма вказала на свою здатність залучати ринки капіталу та генерувати готівку за допомогою свого бізнесу програмного забезпечення як переваги перед спотовими ETF.

Сумарний ринок спотових біткойн-ETF становить 45,2 мільярда доларів США, у порівнянні з 9,9 мільярда доларів біткойн-холдингу MicroStrategy.

Тайлер Пірсон є ринковим кореспондентом DL News. Він живе в Альберті, Канада. Є підказка? Зверніться до нього за адресою ty@dlnews.com.

Source link

Поділіться своєю любов'ю