Майкл Сейлор не продає: «Біткойн — це стратегія виходу»

В інтерв'ю с Телебачення Bloomberg у вівторок співзасновник і голова MicroStrategy Майкл Сейлор нещодавно заявив затверджено спотові біткойн-ETF відкрили шлях для надходження інституційного капіталу в екосистему біткойн, де попит перевищує поточну пропозицію.

«Це наростаючий приплив; це підніме всі човни. MicroStrategy має ефективну операційну стратегію для біткойнів», — сказав Сейлор Кеті Грейфельд з Bloomberg. «Але якщо ви подивитеся на те, що роблять спотові ETF, вони сприяють цифровій трансформації капіталу. І щодня сотні мільйонів доларів капіталу перетікають із традиційної аналогової екосистеми в цифрову економіку».

Поки Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила біткойн ETF, голова Гері Генслер розказав CNBC схвалення не були підтвердженням цифрового активу.

«Як ми любимо говорити, ми нейтральні до заслуг», — сказав Генслер. «Це ні в якому разі не схвалення існуючого біткойна — це просто те, як ним торгувати в цих біржових продуктах».

Відомий власник біткойнів, MicroStrategy накопичив понад 190 000 BTC, вартістю близько 10 мільярдів доларів. Зі свого боку, Сейлор був зовсім не традиційним щодо того, як він і MicroStrategy інвестують у біткойн.

«Я давно сказав, що буду купувати топ назавжди», — сказав Сейлор. «Біткойн — це стратегія виходу, це найсильніший актив, тому зараз ми бачимо, що біткойн просто стає трильйонним класом активів. І це поруч із такими іменами, як Apple, Google і Microsoft».

Минулого року, незважаючи на розширення втрати, MicroStrategy продовжила купувати біткоіни. У січні Сейлор продав 216 мільйонів доларів в особистих опціонах на акції MicroStrategy, щоб купувати більше біткойнів.

«У структурі капіталу цих компаній недостатньо місця, щоб утримувати 10 трильйонів або 100 трильйонів доларів капіталу», — сказав Сейлор. «Тож біткойн конкурує із золотом, яке в 10 разів більше. Зараз він конкурує з індексом S&P, конкурує з класом активів Real Estate на суму понад 100 трильйонів доларів як засіб збереження вартості».

Називаючи біткойн технічно кращим за ці класи активів, Сейлор сказав, що він вважає, що капітал продовжуватиме надходити з цих класів активів у біткойн.

«У цьому випадку просто немає причин продавати переможця, щоб купити переможених», — підсумував Сейлор.

Редаговано Раян Озава.

Будьте в курсі криптовалютних новин, отримуйте щоденні оновлення на свою поштову скриньку.

Source link

Поділіться своєю любов'ю