«Викрадення золотої корони» — надходження біткойнів ETF раптово зросли до прогнозованих 13,6 трильйонів доларів, оскільки криптовалютні бики націлені на ціну Ethereum у 10 000 доларів

Bitcoin
BTC
і ethereum, дві найбільші криптовалюти, різко зросли за останній рік (і зараз готуються до нового землетрусу на Уолл-стріт вартістю 6,9 трлн доларів).

Підпишіться зараз на Порадник Forbes з CryptoAsset і Blockchain і «розкрийте блокбастери блокчейну, готові отримати 1000% плюс прибутку» напередодні історичного удвічі біткойна наступного року!

Ціна біткойна перевищила 50 000 доларів США за біткойн завдяки довгоочікуваному появі цілого парку спотових біржових фондів біткойнів (ETF) на Уолл-стріт і біткойн і ефіріум можуть отримати подальше зростання через несподіваний крок Федерального резерву.

тепер, після того, як була розкрита таємна ставка мільярдера на біткойни та ефіріумминулого тижня приплив у нові спотові біткойн-ETF раптово прискорився, підживлюючи шалені прогнози про те, що біткойн може «вкрасти золоту корону» як «основний запас вартості» у світі.

Історичний халвінг біткойна, який, як очікується, спричинить хаос цін на криптовалюту, не за горами! Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути попереду ринку

Згідно з даними CoinShares, надходження біткойн-ETF минулого тижня перевищили 2,4 мільярда доларів, причому левову частку склали IBIT BlackRock і FBTC Fidelity. З початку року надходження до криптофондів зросли понад 5,2 мільярда доларів завдяки ажіотажу ETF біткойнів.

«Це означає значне прискорення чистих надходжень, широко розподілених між різними постачальниками, що вказує на зростаючий інтерес до спотових ETF», — Джеймс Баттерфілл, керівник відділу досліджень CoinShares, розказав Coindesk.

Постійний попит на біткойн ETF серед інвесторів, які раніше уникали отримання доступу до біткойна через криптовалютні біржі або ф’ючерсні ETF, викликав прогнози, що біткойн може кинути виклик домінуванню золота як найціннішого активу в світі.

Ціна біткойна в 52 000 доларів США дає ринкову капіталізацію біткойна трохи більше 1 трильйона доларів. Ринкова капіталізація золота, за деякими даними, становить 13,6 трильйона доларів оцінки.

“[Bitcoin ETF inflows] може бути ранньою ознакою того, що біткойн викрадає золоту корону як основний засіб зберігання вартості», – керівник відділу досліджень ETC Group Андре Драгош розказав Блок.

«Ця тенденція зміцнює нашу впевненість у подвійній ролі біткойна як «ризикованого» інвестування та надійного безпечного активу», — заявили аналітики Ryze Labs у коментарях, надісланих електронною поштою. «Ми продовжуємо вірити, що біткойн перевершить золото в обох ринкових умовах».

Деякі оптимістично налаштовані трейдери заявили, що очікують, що ціна біткойна злетить приблизно до 100 000 доларів США за біткойн у 2024 році.

«Потенціал для біткойна подолати свій історичний максимум і досягти $100 000 у 2024 році цілком доступний, оскільки біткойн-ETF тепер відкриті для мільйонів нових інвесторів», — сказав Остін Рейд, голова відділу доходів криптовалютної брокерської компанії FalconX, в електронному листі. коментарі.

«Біткойн-ETF вже займають значну частину пропозиції біткойнів (вже понад 3%), тож із зростанням цієї частки зростатиме й динаміка ліквідності».

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

БІЛЬШЕ ВІД FORBESЦіна біткойна тепер готується до несподіваного землетрусу на 6,9 трильйона доларів

Тим часом ажіотаж щодо біткойн ETF підштовхнув ціну Ethereum, оскільки трейдери припускають, що це буде наступна криптовалюта в черзі для спотових ETF Уолл-стріт.

«Оскільки ажіотаж щодо вже схвалених спотових ETF для біткойнів залучає інвесторів у галузь, я вважаю, що Ethereum виграє, а інвестори диверсифікуються[ing] їхні портфелі включають більше криптоактивів», – заявив виконавчий директор Omnia Markets Мітеш Шах у рамках останнього опитування Finder щодо прогнозування цін на ефіріум.

Дослідження 40 криптоекспертів передбачили середню ціну ефіріуму на рівні майже 4900 доларів США за ефіріум у 2024 році, що є майже найвищим показником за весь час. Шах сказав, що очікує, що ціна Ethereum сягне 5000 доларів цього року, перш ніж досягти 10 000 доларів у 2025 році.

Source link

Поділіться своєю любов'ю