Як Coinbase отримає переваги від маркетингу, біткойн ETF

Coinbase Global (МОНЕТА) акції знизилися у вівторок вранці після різкого зростання минулого тижня на криптовалютних біржах перший квартальний прибуток за два роки. Співведучий Yahoo Finance Live Бред Сміт розбиває своє інтерв’ю з головним маркетинговим директором Coinbase Кейт Рауч на вихідних зірок НБА, детальніше розглядаючи маркетингову стратегію компанії та активність навколо Спотові пропозиції біткойн ETF 2024 року.

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цю повну серію Yahoo Finance Live.

Примітка редактора: цю статтю написав Люк Карберрі Моган.

Стенограма відео

[AUDIO LOGO]

БРЕД СМІТ: Сьогодні вранці акції Coinbase впали, відпочивши після стрімкого зростання в п'ятницю через солідні результати четвертого кварталу. У мене була нагода поговорити з Кейт Рауч, яка є головним маркетинговим директором Coinbase, під час Матчу зірок НБА в Індіанаполісі. Ось що сказала Кейт Рауч про роль маркетингу в цих результатах.

КЕЙТ РУЧ: Тож у Coinbase ми завжди були зосереджені на прориві креативності в нашому маркетингу з тих пір, як ми запустили нашу першу національну телевізійну рекламу, якою насправді був Суперкубок 2 роки тому.

БРЕД СМІТ: QR-код, який усі пам'ятають…

[INTERPOSING VOICES]

КЕЙТ РУЧ: QR-код, що стрибає?

БРЕД СМІТ: Так.

КЕЙТ РУЧ: точно. І тому очевидно, що це була спільна кампанія та реклама, до якої люди могли залучитися. І це просто наскрізний напрямок, який ми додали до нашого маркетингу з тих пір, включаючи активацію, яку ви бачите за собою сьогодні.

БРЕД СМІТ: І знову це була директор з маркетингу Coinbase Кейт Рауч. І ми насправді говорили про те, скільки витрати, які Coinbase вкладає в маркетинг, насправді перетворюються на деякі з цих цифр, які компанія вказала в своїх найважливіших моментах у цьому минулому кварталі, де вони повернулися до прибутку, який винагородили інвестори, Я вважаю, що завдяки реакції ми побачили, що акції підскочили приблизно на 8%.

Ми згадали про перерву, яка відбулася тут сьогодні, але квартальний обсяг торгів там склав 154 мільярди доларів, і він повернеться до утримання, а потім також до деяких інших послуг, які вони продовжують бачити, як клієнти, а саме, зберігання також тут.

Так, я думаю, що це була тема, яку ми дійсно бачили протягом останніх кількох тижнів, і ми справді побачили стільки ажіотажу та хвилювання навколо схвалення SEC першого спотового біткойн-ETF. Ми бачили, що багато з цього вже включено в деякі з цих цін тут ще до фактичного затвердження. Але ми починаємо бачити все більше і більше роздрібних трейдерів, коли ви дивитеся на результати Coinbase.

Коли ви подивитеся на Robinhood тут, побачите, що тут різко зростає торгова активність окремих людей. Зараз вони дещо більше налаштовані на деякі з тих можливостей, які вони бачать у деяких із цих великих криптогравців, і тоді ви поєднуєте це з маркетинговими витратами.

Те, чим займаються так багато компаній, такі як Coinbase, стають доступними, і теоретично вони залучають більше шанувальників NBA до криптовалюти, і інвестування в криптовалюту стає більш комфортним, оскільки для багатьох інвесторів вона все ще відносно нова. Тож ми починаємо бачити, як це просочується.

І я думаю, що тепер велике питання полягає в тому, чи зможуть вони зберегти цей інтерес чи ні, враховуючи той факт, що, незважаючи на причини для оптимізму, очевидно, що в секторі спостерігається велика волатильність.

БРЕД СМІТ: так Ви згадали про приєднання до НБА, звичайно, це був один із перших великих криптовалютних партнерів, до якого НБА приєдналася, у той же час, коли ви спостерігали багато надходжень у криптовалюту ще у 2021 році. Зараз деякі з цих партнерств занепали. або захід сонця, але це партнерство Coinbase все ще міцне.

Ми також мали можливість коротко розповісти про глобальні вибори цього року. Рекордна кількість людей прийшла на вибори, і Кейт була оптимістична, особливо враховуючи той факт, що понад 80% криптовалютної торгівлі відбувається за межами Сполучених Штатів.

Таким чином, криптовалюта навіть за межами США може бути предметом голосування в певних регіонах, де більше уваги приділяється тому, як виглядає майбутнє валюти, як захист від власного інфляційного тиску, який вони можуть спостерігати в певних регіонах.

так Знову ж таки, сплеск, який ми спостерігали в п'ятницю, був надзвичайно драматичним. Тож деякі збитки, які ми спостерігаємо сьогодні, лише щоб повернути деякий оптимізм, який ми бачили, підштовхнули ціну догори в п’ятницю.

Source link

Поділіться своєю любов'ю