Майнери продовжують дбати про гроші напередодні халвінгу Bitcoin

У той час як один біткойн-майнер заявив у середу, що прагне зменшити витрати, закривши один із своїх заводів, інший прагне збільшити дохід за рахунок підтримки високопродуктивних обчислень.

Техаська компанія Core Scientific, яка вийшов із банкрутства в січнізаявив, що збирається передати в оренду до 16 мегават потужності свого центру обробки даних в Остіні хмарному провайдеру CoreWeave.

Об’єкт Core Scientific, де колись розміщувався технологічний гігант Hewlett Packard, тепер буде розміщувати інфраструктуру, що підтримує програми штучного інтелекту (AI) і високопродуктивних обчислень (HPC).

Можливий дохід від угоди CoreWeave перевищує 100 мільйонів доларів, повідомляє компанія в прес-релізі в середу.

«Ми вважаємо, що сьогоднішній Core Scientific має цінну здатність змінювати нашу базу активів, щоб максимізувати дохід і прибуток», — сказав у заяві президент Core Scientific Адам Салліван. «Наша диверсифікована бізнес-модель і провідний масштаб дозволяють нам продовжувати працювати як недорогий біткойн-майнер, а також розширювати базу клієнтів хостингу та диверсифікувати наші потоки прибутків».

Багаторічний контракт із CoreWeave є лише останнім прикладом того, що великий майнінговий гравець прагне ширше залучитися до сфер ШІ та HPC.

Цифрові технології Hive пройшов ребрендинг, натхненний ШІ минулого липня в рамках переходу до високопродуктивних обчислень. Ровесники по галузі хата 8 і Ірис Енергія теж минулого року вказав сегмент як пріоритетний.

Детальніше: Майнери біткойнів шукають прибутку за допомогою ШІ та високопродуктивних обчислень

Окрім диверсифікації потоків доходу, майнери біткойнів думали про підвищення ефективності та скорочення витрат, особливо враховуючи, що наступного місяця винагороди за майнінг скоротяться вдвічі.

На момент наступний халвінг біткойназапланований на середину квітня, винагорода за блок для майнерів BTC скоротиться з 6,25 BTC до 3,125 BTC.

Очікується, що падіння вдвічі, яке відбувається приблизно кожні чотири роки, спричинить фінансовий стрес для компаній у секторі, що, ймовірно, спонукає деяких до припинити роботу або виглядати придбаним.

Після злиття з US Bitcoin Corp. компанія Hut 8 заявила в середу, що закриє свій сайт Drumheller в Альберті, Канада.

Цей крок відбувся приблизно через місяць після того, як генеральний директор Hut 8 Ашер Дженоот назвав підприємство старіючим парком і високими тарифами на електроенергію. Повторні проблеми з електрикою на цьому сайті в останні квартали сприяло зменшенню виробництва біткойнів, керівники відзначили під час дзвінків про прибутки.

Детальніше: Новий генеральний директор Hut 8 готовий прийняти «важкі рішення», щоб усунути неефективність

Дженоот заявив у заяві в середу, що «підвищені витрати на електроенергію та проблеми з базовою напругою» продовжують впливати на прибутковість сайту.

«Наш план реструктуризації спрямований на отримання максимальної вартості наших активів і позиціонування компанії для прибуткового зростання», – додав він.

Ефективніші майнери сайту переїдуть на підприємство Hut 8 Medicine Hat — також в Альберті. Машини з ефективністю нижче 38 джоулів на терахаш (Дж/ТГ) більше не працюватимуть, зазначили в компанії.

Hut 8 зберігає свою оренду на місці, щоб дати йому можливість відновити енергію там, якщо ринкові умови покращаться.


Не пропустіть наступну велику історію – приєднуйтесь до нас безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень.

Source link

Поділіться своєю любов'ю