Як Супервівторок дав політичну «можливість» користувачам криптовалют

Після Супервівторка головний політичний директор Coinbase (МОНЕТА) Фар’яр Ширзад приєднується до Yahoo Finance Live, щоб обговорити, як вибори можуть вплинути на крипторинки та ширшу екосистему цифрових активів.

Ширзад розглядає результати Супервівторка як «можливість» для американців, які володіють криптовалютами, «показати, що вони хочуть бути частиною політичного процесу». Він висловлює своє безперервне здивування швидкими темпами зростання людей, які використовують криптовалюти, особливо на платформі Coinbase, і вважає Супервівторок шансом для них «продемонструвати, що вони можуть виявитися сильними», якщо їм нададуть необхідні інструменти.

Можливості для нових користувачів у крипто-просторі є «величезними», говорить Ширзад. Він посилається на глобальне прийняття «чітких працездатних правил» і «конвергенцію інтересів» серед законодавців у всьому світі, що розширило охоплення Coinbase у всьому світі. Ширзад сподівається, що ці вибори в США стануть «поворотним моментом», який дозволить чітко та послідовно регулювати криптовалюти в майбутньому.

Щоб отримати більше експертної інформації та останні дії на ринку, натисніть тут щоб переглянути цю повну серію Yahoo Finance Live.

Примітка редактора: цю статтю написав Ангел Сміт

Стенограма відео

ШІНА СМІТ: Що ж, сьогодні біткойн знову набирає обертів, повертаючись до недавнього рекорду. Поки ринки перетравлюють останні коливання цін, є деякі інші ключові події, які хочуть перевірити криптопростір. Ми отримали результати Супервівторка, а також виступу про стан Союзу.

Ми хочемо залучити Фар’яра Ширзада. Він є головним політичним директором Coinbase, щоб дізнатися більше про стан криптовалюти. Фар’яр, приємно, що ти повернувся сюди, на «Yahoo Finance». Почнемо з результатів супервівторка.

Те, що окремі кандидати змогли перемогти. Наскільки це потенційно сприятиме розвитку криптовалюти та стане каталізатором ціни біткойна в найближчі місяці та роки?

ФАРЬЯР ШИРЗАД: Це гарне запитання. Я не знаю, наскільки це буде каталізатором ціни біткойна. Але це була можливість для 52 мільйонів американців, які володіють криптовалютою, справді показати, що вони хочуть бути частиною політичного процесу.

Ми почали з Coinbase, масового руху через Стенфордську криптоорганізацію. І ми постійно дивувались і були дуже схвильовані тим, якою мірою наша спільнота хоче брати участь. У нас близько 300 тисяч людей записалися в адвокати. І Супервівторок був чудовою нагодою продемонструвати, що вони можуть стати сильними, якщо їм нададуть інструменти для цього.

Тож це чудовий початок. І ми раді, що громада може бути частиною політичного процесу, який проходить у цьому році виборів.

БРЕД СМІТ: так І це навіть не тільки тут, у США. Ми говоримо про рекордний рік для людей, які, як очікується, братимуть участь у виборах у всьому світі. Як це змінює траєкторію, навіть якщо Coinbase бачить деякі з цих потенційних можливостей у нових користувачів?

ФАРЬЯР ШИРЗАД: Що ж, можливість величезна. Пам’ятайте, що Coinbase починала з великої відданості дотриманню нормативних вимог і нормативним вимогам на всіх ринках, на яких ми працюємо.

Після того, як ви виїдете зі Сполучених Штатів, за кількома винятками, більшість юрисдикцій і, звичайно, усі великі фінансові центри приймають дійсно чіткі діючі правила. Отже, у вас є реальна співпраця або зближення інтересів між криптоспільнотою та політиками в ЄС і Великобританії, Сінгапурі, Австралії, Бразилії, Канаді, де впроваджуються розумні правила.

Ми на початку цього процесу в США. На жаль, у нас було багато політизації питання криптовалюти. І ми сподіваємося, що така сама траєкторія конструктивної співпраці з криптоспільнотою для розробки хороших правил відбудеться тут, у США. І ми раді, що ці вибори стануть поворотним пунктом для того, щоб це сталося.

ШІНА СМІТ: Фар’яр, мені цікаво дізнатися трішки ваших думок щодо цього лише з точки зору перспектив нормативної ясності. Що має статися? Наскільки ви впевнені в розмові, яку ведете з людьми в округу Колумбія, що ми побачимо певний прогрес на цьому фронті?

ФАРЬЯР ШИРЗАД: Я дуже впевнений. Справа в тому, чи то цей рік, чи наступний. Але зараз є консенсус. І Білий дім бере участь у тому, що нам потрібне законодавство про стейблкойни. Таким чином, демократи, республіканці, Палата представників, Сенат, Білий дім і Конгрес – всі вони на одній сторінці, що нам потрібно перейти на стейблкойни.

Зараз, очевидно, питання важкі. Є деякі складні питання, які потрібно вирішити, як і будь-який законодавчий акт. Але я думаю, що є пристойні шанси, що ми досягнемо певного прогресу і, можливо, навіть ухвалимо законопроект про стейблкойни цього року.

Що стосується структури ринку, я думаю, що існує консенсус, що нам також потрібно це робити. Але політичний календар щільний. Конгрес, очевидно, збирається повернутися до виборів. Президентські перегони тривають. Отже, це буде трохи інший час обчислення.

Але я очікую, що ми побачимо постійний прогрес у плані співавторів або членів персоналу, які активізуються і кажуть, що я хочу бути частиною цих дебатів. І я думаю, що це дуже цікаво для всіх нас у спільноті.

ШІНА СМІТ: так І позбувшись стигми навколо FTX, чи це минуло? Або це те, що ви все ще чуєте під час розмов, які ви ведете?

ФАРЬЯР ШИРЗАД: Ну, кумедним чином, ми всі хочемо FTX у галузі. У певному сенсі ми хочемо, щоб проблема FTX зникла. Але в інших випадках він повинен бути спереду і по центру. Це справжнє попередження для всіх нас щодо того, що відбувається, коли немає чіткої організованої федеральної системи та регуляторів, які мають чіткі повноваження наглядати за простором.

Отже, у вас є FTX, закордонна біржа на іноземній платформі, що працює поза правилами США, беручи участь у поведінці, яку, зрештою, було встановлено. І тому, якщо політики хочуть уникнути ще одного FTX, федеральний Законопроект про ринкову структуру є способом зробити це.

Надайте CFTC повноваження регулювати криптовалютні товари. Дайте Комісії з цінних паперів і цінних паперів певні вказівки щодо того, як створити шлях для емітентів для випуску криптовалютних цінних паперів. І я думаю, що ми досягнемо успіху, щоб уникнути ще одного FTX. І це, на мою думку, має вирішальне значення та спільний інтерес для всіх у галузі та політиків.

БРЕД СМІТ: Тепер, коли ми вже пройшли Супервівторок, очевидно, що настав реванш між колишнім президентом Трампом і нинішнім президентом Байденом. Чи є кращий кандидат, навколо якого, на вашу думку, згуртується криптоспільнота?

ФАРЬЯР ШИРЗАД: Що ж, я думаю, що наша робота в індустрії полягає в тому, щоб накрити кандидатам таблицю, щоб вони вирішили, де вони хочуть бути в питанні криптовалюти. Дивовижно було спостерігати, як кандидати в Конгрес один за одним проходять справді важливі перегони по всій країні, включно з Адамом Шиффом, який виступив першим на праймеріз у Каліфорнії у Супервівторок, щоб піднятися і сказати, що нам потрібно зберегти цю інновацію тут, у США. . Будівельники та інноватори в Каліфорнії, які є частиною життєздатності штату. І я, як кандидат, хочу, щоб вони залишилися і будували тут.

Адам Шифф зробив це. Я думаю, що це добре для нього спрацювало. У нас була пара інших кандидатів, які були в бюлетені для голосування у Супервівторок. Але є багато кандидатів, які виступили, підняли руки і сказали: «Я підтримую криптовалюту». І нас це дуже тішить.

І ми сподіваємося, що кандидати в президенти скористаються можливістю поговорити з 50 мільйонами американців, як це зробили деякі кандидати в Конгрес.

БРЕД СМІТ: Фар’яр Ширзад, головний директор з політики Coinbase, велике спасибі, що знайшов час з нами сьогодні вранці. Цінуйте це.

ФАРЬЯР ШИРЗАД: Дякую тобі. Дякую, що прийняли мене.

БРЕД СМІТ: Звичайно.

Source link

Поділіться своєю любов'ю