Тепер ми знаємо, коли Ілон Маск злякався і продав біткоіни Tesla

Компанія з аналізу блокчейнів Arkham Intelligence стверджує, що знає конкретні гаманці, в яких зберігаються біткойни Tesla і SpaceX. Колись вважалося, що вони просто перебувають у розпорядженні корпоративного зберігача з бездоганною практикою конфіденційності, аналітики Arkham стверджують, що тепер вони виявили 68 біткойн-гаманців Tesla та 28 біткойн-гаманців SpaceX.

Відповідно до його приладової панелі, Tesla наразі володіє 11 509 біткойни вартістю 775 мільйонів доларів на момент публікації, а на інформаційній панелі SpaceX показано 8,285 біткойн на суму 558 мільйонів доларів. Основна опіка Coinbase контролює всі ці гаманці від імені Tesla та SpaceX.

Детальніше: Ілон Маск пообіцяв фінансувати Dogecoin, тепер рахунки фонду прострочені

Ось коли Ілон Маск злякався, щоб тримати біткойн Tesla

Якщо Arkham правильно визначив кастодіальні гаманці Coinbase, він точно знає, коли Маск дозволив продажі біткойнів Tesla. (Тесла куплена точно 1,5 мільярда доларів на суму біткойн у січні 2021 року. Tesla також приймала біткойни для покупки транспортних засобів.)

По-перше, у різні дати протягом першого кварталу 2021 року Tesla продавала 272 мільйони доларів вартістю біткойн і здійснив приголомшливий результат 128 мільйонів доларів у прибутках від цих продажів. (Біткойн торгувався в широкому діапазоні протягом першого кварталу 2021 року від мінімуму в $27 734 до максимуму в $61 782. Висота цього діапазону дозволила Tesla заробити 59% повернути протягом кількох тижнів.)

По-друге, в різні дати протягом другого кварталу 2022 року Tesla продано 936 мільйонів доларів вартістю біткойн і реалізовано 64 мільйони доларів у прибутках від цих продажів.

Є підказка? Надішліть нам електронний лист або ProtonMail. Щоб отримати більш інформовані новини, слідкуйте за нами X, Instagram, Блакитне небоі Новини Googleабо підпишіться на наш YouTube канал.Source link

Поділіться своєю любов'ю