MicroStrategy купує додаткові 14 620 біткойнів (BTC) на суму 615 мільйонів доларів

Продовжуючи тривале накопичення активу, MicroStrategy придбала додаткові 14 620 біткойнів (BTC). Більше того, це останнє придбання коштує понад 615 мільйонів доларів США, в результаті чого його повні активи становлять 189 150 біткойнів на суму 8 мільярдів доларів.

Майкла Сейлора Фірма бізнес-аналітики не похитнулася у своєму масовому накопиченні найвидатнішого цифрового активу. Дійсно, ця ставка виглядає позитивною, враховуючи її швидке зростання за останній рік. Згодом Сейлор оголосив, що накопичення не закінчилося з його останніми доповненнями.

Читайте також: Мікростратегія біткойна Майкла Сейлора досягла 2,3 млрд доларів нереалізованого прибутку

Saylor’s MicroStrategy купує ще 14 620 біткойнів

У 2023 році однією з найцікавіших історій, безсумнівно, є зростання біткойна. Після жахливого року для ринку цифрових активів у 2022 році біткойн неймовірно відскочив. Проте одна компанія продовжувала використовувати цей актив, не відступаючи від його падінь. Згодом вони продовжували покладати свою віру на валюту.

За словами генерального директора, MicroStrategy Майкла Сейлора придбала додаткові 14 620 біткойнів (BTC). Дійсно, у дописі на X (раніше Twitter) Сейлор висвітлив останню покупку. Крім того, він зазначив, що завдяки цьому весь пакет біткойнів компанії вартістю 8 мільярдів доларів із 189 150 BTC.

Читайте також: Майкл Сейлор прогнозує потенційне десятикратне зростання біткойна

Практика компанії з придбання біткойнів уперше почалася влітку 2020 року. Тоді фірма Сейлора зробила початкові інвестиції в 250 мільйонів доларів США в біткойн, що є скромною цифрою, враховуючи її останні авуари. І все ж вони ніколи не вагалися у своїй стратегії, навіть у роки падіння активу.

Зараз біткойн може зіткнутися з найобіцяючішим майбутнім. На тлі перспективного схвалення Spot Bitcoin ETF від Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) 2024 рік забезпечить величезне зростання цього активу. У своєму останньому прогнозі мільярдер Тім Дрейпер навіть передбачив, що ціна активу перевищить 250 000 доларів.Source link

Поділіться своєю любов'ю