Біткойн тримає падіння, оскільки трейдери думають про ймовірну реакцію на спотові ETF

Знак Bitcoin, виставлений у Bitcoin Plaza під час ярмарку вакансій у другу річницю прийняття криптовалюти як способу оплати, в Ілопанго, Сальвадор, 7 вересня 2023 року. (Фото: Reuters)

СІНГАПУР. Біткойн знизився, оскільки трейдери оцінювали, як криптовалютні ринки можуть відреагувати, якщо регулятори виправдають очікування, схваливши перші біржові фонди США, які інвестують безпосередньо в токени.

Найбільший цифровий актив впав на 2,4% за останні 24 години та торгувався на рівні 42 400 доларів США станом на 10:31 середи в Сінгапурі. Цього року біткойн зріс на 156%, частково зумовлений ставкою на те, що ETF стимулюватиме новий попит.

Одне з ключових питань полягає в тому, чи справді зелене світло для продуктів стимулюватиме отримання прибутку, виходячи з прислів’я, що інвестори «купують чутки та продають новини». Іншими словами, потенційний інтерес до спотових біткойн ETF, запланованих такими компаніями, як BlackRock Inc і Fidelity Investments, залишається незрозумілим.

Ринок «майже впевнений», що Комісія з цінних паперів і бірж США дасть дозвіл на спотові біткойн ETF до 10 січня, заявив Нік Картер, партнер-засновник Castle Island Management LLC. Телебачення Bloomberg. Кошти розширять базу криптоінвесторів у середньостроковій перспективі, сказав він, водночас відзначивши можливість «розпродажу новин» у найближчий період.

Менші токени, такі як Avalanche і Solana, за останні 24 години зазнали більших втрат, ніж біткойн, у той час як фаворити натовпу мемів, такі як Dogwifhat, також впали. BNB, монета біржі Binance, подолала розпродаж, піднявшись на 10%.

Зростання біткойна цього року також було зумовлене очікуванням зниження процентних ставок у США. Ралі частково компенсувало збитки від стрімкого краху 2022 року, який відбився в криптоіндустрії. Токен залишається нижче свого рекорду в майже 69 000 доларів США в епоху пандемії Covid-19.

Source link

Поділіться своєю любов'ю